SHAREit - Transfer & Share v5.5.68_ww [Reklamsız]


TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


SHAREit ile Android Cihazlarıniz arasında Yüksek Hızda Wi-fi üzerinden veri aktarımı yapabilirsiniz. Reklamsız sürümdür. Android 4.1 ve üzeri gerektirir.

Whats New:
1.The sender and receiver pages have been redesigned to be more user-friendly!
2. Optimized playback experience.


Yükleme Bilgisi:
-Yüklemeden önce önceki sürümü kaldırın bu versiyonu kurun.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız


Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız


Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
 

Ekli dosyalarMaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt