Shadow Fight 2 1.9.16 Sınırsız Para Hileli Apk

Sponsorlu Bağlantılar

payners

Üye
    Konu Sahibi
Shadow Fight 2 1.9.16 Sınırsız Para Hileli Apk
Shadow Fight 2 Hileli Apk, ninja oyunları sevenler için boş vaktinizde zaman geçirebileceğiniz güzel bir oyundur. Oyunda ninja olarak dövüşme imkanı sağlamaktadır.Bu oyun seçtiğiniz karakteri sayısız ölümcül silah ve nadir zırh setleri ile donatmanızı sağlar ve onlarca gerçeğe yakın Dövüş teknikleri! Gereken Android sürümü 3.0 ve üzeridir.Gölge Fight v2 1.9.16 para hileli apk

Hile Kullanışı: Eski oyunu cihazınızdan tamamen silin. indirdiğiniz dosya içerisindeki apk yi kurun. Oyuna giriş yaparak marketten ücret ödemeden para alabilirsiniz.Videoda anlatımı mevcuttur.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

indirme linki :

dan alıntıdır.

• Beğen
Tepkiler: ÇaRşI 2387

SHS

SHS

Üye
Teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: payners
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
:tşk:

halilagic

halilagic

Üye
Oyun son sürüm olan 1.9.16 değil 1.9.14 sürümüdür. Bende gerçekten son sürüm sanıp heveslendim :D ama yinede emeğine sağlık dostum teşekkürler...

Son düzenleme:

payners

Üye
    Konu Sahibi
Oyun son sürüm olan 1.9.16 değil 1.9.14 sürümüdür. Bende gerçekten son sürüm sanıp heveslendim :D ama yinede emeğine sağlık dostum teşekkürler...
Hocam 1.9.16 diye biliyordum. 1.9.14 fixlenmisti bunun üstüne 1.9.16 yı yazmış olabilirler. Arada büyük fark var mı versiyonlar arası .
ben şuan oyunun en sonundayim Titanla dövusecegim.

halilagic

halilagic

Üye
Bir fark yoktur herhalde bu yeni surumde online savaslar falan bekliyordum o yuzden oyle heveslendim bende oyun sonu getirmistim oyunun en baştan tekrar savasiyorsun sonra bir bölüm acilmisti multiplayer falan miydi tam hatirlamiyorum yine de sagol bende simdi tekrar oynuyorum

• Beğen
Tepkiler: payners
TERRORVISION

TERRORVISION

Üye
titan cok abartili kafasi neredeyse ekranin ust camina degecek bi dev ..ama On numara bi oyun

Üst Alt