Sevmek güzeldir ayrılmadıkça (ilk şiirim)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

enkazcı

Üye
    Konu Sahibi
Sevmek güzeldir ayrılmadıkça (ilk şiirim)
Ayrılığa katlanması çok zor
ayrılığı bana sor
dostlar diyor
sevmek güzeldir ayrılmadıkça

ayrılıga katlanması çok zor
ayrılınca içine düşer kor
kurtulursun zar zor

bir gün alısirsın ayriliga
o zaman çıkar karsına
güzelin biri yana yana
sevmek güzeldir ayrılmadikca

ask atesini söndürürsün
sen o kıza ölürsün
o zaman mutludur gönlün

gercekten çok seversin
ona deger verirsin
hayatıni birlestirirsin
sevmek güzeldir ayrılmadıkca

tamamen kendim yazdım biraz amatör oldu ama yinede iyi kötü yorumlarınızı bekliyorum..

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
yüreğine sağlık kardeşim ben begendim. Keşke o kıza da şiir yazsa idin.

enkazcı

Üye
    Konu Sahibi
tesekkurler yorum icin abi sizin ve serseri abinin siirleride takip ediyorum cok usta sizinki tam melankolik rap sozleri abi :) ..ben o kıza yani canana akrostis yazmayı dusunuyorum..bu ilk siirimdi biraz amatordu yazın hep siir yazcam :)

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
.SeRDaR.

.SeRDaR.

Üye
Biraz tekerleme gibi olmuş. Gayet başarılı :)

enkazcı

Üye
    Konu Sahibi
evet biraz tekerleme gibi oldu ama kafiyeye dikkat ettim :) tesekkürler yorum için

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Yüreğine sağlık Emrullah
Biraz daha gayretle daha güzel şiirler yazabilirsin

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
tesekkurler yorum icin abi sizin ve serseri abinin siirleride takip ediyorum cok usta sizinki tam melankolik rap sozleri abi :) ..ben o kıza yani canana akrostis yazmayı dusunuyorum..bu ilk siirimdi biraz amatordu yazın hep siir yazcam :)
Yaz tabi kardeşim, ayrıca satırlara dökülen kederler rahatlatır insanı Emrullah... Tekrar tebrikler.

enkazcı

Üye
    Konu Sahibi
Yaz tabi kardeşim, ayrıca satırlara dökülen kederler rahatlatır insanı Emrullah... Tekrar tebrikler.

Tesekkürler üstad..rahatlatıyor gercekten anlamlı yazı,siir yazmak... üstad ben akrostis siir yazcam ya kıza gondereyemmi facebooktan :)

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Tesekkürler üstad..rahatlatıyor gercekten anlamlı yazı,siir yazmak... üstad ben akrostis siir yazcam ya kıza gondereyemmi facebooktan :)
Kız en son mesaj atma demişti sana ama sen bilirsin Emrullah sonra kızdırmayasın.

enkazcı

Üye
    Konu Sahibi
Sanırım biraz üstüne düşmen gerekir. Yinede tam olarak ne yapılır ben de emin değilim kardeşim...

Artık hiç olmıyacak cevap atmıcakmısın dedikten sonra bi git rahatsız ediyorsun deyip kız engellemis beni daha fazla zorlarsam okulda adım kötüye çıkcak anladımki birseyde olmazsa zorlucaksın olmadı birdaha dene hiç olmıcak bırak gitsin sadece sevgili degil herseyde böyle :)

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Artık hiç olmıyacak cevap atmıcakmısın dedikten sonra bi git rahatsız ediyorsun deyip kız engellemis beni daha fazla zorlarsam okulda adım kötüye çıkcak anladımki birseyde olmazsa zorlucaksın olmadı birdaha dene hiç olmıcak bırak gitsin sadece sevgili degil herseyde böyle :)
Olabilir Emrullah, benim tecrübem yok bu konuda, çünkü bu yaşıma kadar bir tane kıza asılmadım...

enkazcı

Üye
    Konu Sahibi
Olabilir Emrullah, benim tecrübem yok bu konuda, çünkü bu yaşıma kadar bir tane kıza asılmadım...

abi benim amacım asılmak degildi helalim yapmaktı.daha bende hayatım boyunca hiçbir kızla çıkmadım,sevmedim..ilk ve son olsun istiyordum ama nasip degilmis

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
abi benim amacım asılmak degildi helalim yapmaktı.daha bende hayatım boyunca hiçbir kızla çıkmadım,sevmedim..ilk ve son olsun istiyordum ama nasip degilmis

anladım kardeşim benim asılmaktan kastım geçici heves değildi, yanlış aksettirdim kusura bakma. Hayırlısı böyle imiş be kardeşim.

enkazcı

Üye
    Konu Sahibi

anladım kardeşim benim asılmaktan kastım geçici heves değildi, yanlış aksettirdim kusura bakma. Hayırlısı böyle imiş be kardeşim.

Yok abi yanlış aksetmedimde :) olacagı yoktu zaten uzatma demisti kız :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt