Sevgiliye Atmak İçin Mesajlar?

Sponsorlu Bağlantılar

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Sevgiliye Atmak İçin Mesajlar?
Sevgiliye atmak için güzel aşk sözlerini filan bu konu altına yazabilirsiniz.
Not: sevgilim yok. Olanların işine yarayabilir

DrugHacker

DrugHacker

Üye
Kadınım ol oww yeeah :kop2:

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Ne yazsamki acep :ehe

bbakkus

bbakkus

Üye
arşivden bişey paylaşayım o zaman:halay2::eller:
Bir anda girdin hayatıma. Nerden geldin nasıl geldin bilmiyorum ama bir anda doluverdin tüm benliğime. Oysa kapalıydı yaralı yüreğim o zamanlar sevmelere. İçimde kapanmamış yaralarımı sarmaya uğraşıyordum. Yarım kalmış cevaplanmamış sorularımla boğuşuyordum. Yer yoktu gönlümde sevmelere. Aşk çok uzak bir limandı ve ben okyanusun ortasında tek küreği kalmış bir sandalın içerisindeydim adeta. Yalnız kimsesiz ve çaresiz. Uzanan elleri geri çevirirdim hep güvenmezdim sahte gülüşlere. Aldanmışlıklardan yanılmışlıklardan oluşan bir duvar örmüştüm yüreğime kimseler görmesin diye yaralarımı. Utanıyordum aşka yeniktim ve bir daha yüzüme gülmeyeceğini düşünürdüm. Kimselere göstermezdim göz yaşlarımı utanırdım Oysa ben gizli gizli ağlardım kimseler bilmezdi. Ne vakit ağlamaklı olsa gözlerim sahte gülümseme maskesini takar öyle çıkardım insan içine. Gerçek gülüşler çok uzak diyarlardaydı ve ben yolu bilmiyordum. Hep kaçtım insanlardan hep sakladım kendimi ta ki bir gün sen çıkıpta mühür gözlerini çakana dek yüreğime… Bir anda geldin. Nerden geldin kimdin hikâyen neydi bilmiyordum. Korkuyordum aslında. Kaçmak istiyordum sendende ama beceremedim. Geri çeviremedim uzattığın eli. Sokuldum yavaştan sıcağına yalnızlıktan buz kesmiş yüreğim ısınmaya başladı. Yıktın ördüğüm tüm duvarlarımı bir bakışınla. Bana sarılınca anladım seni bekliyormuş oysa ruhum sen gelmeden yarımmış yüreğim… Sen geldin hoş geldin iyi ki geldin.
Sessiz akşamlarda sesini Soğuk gecelerde nefesini, Yalnızlığımda bedenini, Sakinliğinde öfkeni, Issız sokaklarda gölgeni, Çok ama çok özledim seni…

• Beğen
Tepkiler: DrugHacker ve Gulu Gulu
LimePie

LimePie

Üye
kardeşim başka böyle mesajın varsa atsana lazım olucak bana :eller:

Üst Alt