Sevgilim yok, nasıl sevgilim olur ?

Sponsorlu Bağlantılar

maxirabit

maxirabit

Üye
    Konu Sahibi
Sevgilim yok, nasıl sevgilim olur ?
İlk önce internetin başından kalkıp, dışarıda sosyalleşirseniz zaten olur, uzun yazmaya bile gerek yok bu konuda :D

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Sosyallik artık sevgili yapmıyor, internet başında olanlar daha çok eş bulabiliyor kendine. :)

• Beğen
Tepkiler: maxirabit
maxirabit

maxirabit

Üye
    Konu Sahibi
Sosyallik artık sevgili yapmıyor, internet başında olanlar daha çok eş bulabiliyor kendine. :)
İntenetten tanışınca, hiç tahmin etmediğiniz yada bilmediğiniz bir özelliği çıkabiliyor, eğer mesafe varsa bir yerden sonra yanımda olsaydı şu olurdu bu olurdu olduğundan keşke olarak kalıyor. Göz görmeyince gönülden ırak olur derler ama istenildiği kadar güvenilsede her an nerede durumu oluyor. Hiç kimseyle tanışamıyorum, etrafımda hiç kız yok diyen bir erkek için bile, mahallesinde, bakkala markete giderken tanışır, konuşur devamı gelir, sadece çekinip saçmalamaması gerekli. Neredeyse bir çok kız başka erkeklerle internet yoluyla tanışır, arkadaş olur, sevgili olur. Eğer interneti her an kullanan türde bir kızsa bu şekilde tanışılır tabi, bu internette her an olan kızların genelinin, genelleme yapmak değil diyeceğim, nereden bakarsanız bakın geneli bu yönde olur. İnternette sizinle tanışır ilk arkadaşsınızdır, sevgili boyutuna gelinmemiştir, sevgili boyutuna gelinir ya kuzeniyle yakınlaşır, ya kankası açılır yada mahallede ki abisi kıza öğüt verir, her halukarda yakınında olmak gerekir, kızların çok kolay aklı karışıp başka erkeğe çok kolay olumlu bakar yeter ki o erkek biraz olsun aklını çelsin. Biz erkeklerde ilişki biter kolay kolay başka kızla konuşmayız, kendimizi dinlenmeye alırız, kızlardaysa bu durum, her an bir erkek kankası vardır, yeri gelir onunla her şeyi konuşur en sonda zaten o yakınında olan, mahallesinde ki kankasıyla sevgili olmuştur. Eğer bir kızla sevgiliyseniz, kızın yakın arkadaşı, kankası, her an onu koruyan, kızın koruduğunu idda eden bir erkek varsa, başta o kişiyi uzaklaştırın, etrafı karıştıran ilk kişi o olur, 2. Sıradaysa, her şeyini paylaştığı, her şeyini bildiği kızın yakın kız arkadaşıdır :D

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
Neden bir sevgilimiz olması gerekiyor

• Beğen
Tepkiler: saraçli55
maxirabit

maxirabit

Üye
    Konu Sahibi
Neden bir sevgilimiz olması gerekiyor
Tek başına olunca bir yerden sonra insan kafayı sıyırıyor bence bu yüzden. Erkek arkadaş tamam ama kız arkadaş, seviligide olması gerekli, her soruyu erkek arkadaşlarımıza soramadığımızdan, sevgilimizde olur bence. Birde benim ilk sevgilim, bir kızla radan bir şey olursa, bana anlatırsın, onu konuşuruz derken sevgili olmustuk, bence bu yüzden erkek ve kadınların düşünceleri ve paylaşımları farklı olduğundan :D

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Ben de biri yardım istemeye gelmiş sandım. :D

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Çok yalnızım Oğuzhan

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
Valla bana yardim edin derim hiç yok dal gibi kırılıyor biriyle tanışıyon birkaç gun gecince birsey degismiyo baskasını buluyo olan bize oluyo nasıl oluyosa artık yıprandık bu durumdan artık.

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Sevgilim yok:agla2:

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
Hiçbir alakası yok iyi niyetten kaybediyorum sorun bu

Üst Alt