Sevgili bulma taktikleri

Sponsorlu Bağlantılar

fthK

Üye
    Konu Sahibi
Sevgili bulma taktikleri
Kızı.ve nasıl ayarladığımı anlatayım
lise1 deyim iste onu gördum felan hemen o anda bir acık vermenız lazım. Hanı bakıs atma felan bışı yapın ama belli edın bana cok oluyodu kızla takıl takıl sonra kardeşım desin bi pezoluk yapın yoksa kanka ayaı cekıyolar.bu konuyu okuduğuna göre bir kıza ;surada guzel bir cafe var gidelimmi diyemezsınız
ben kız arkadasımı soyle buldum ıste gordum begendım facede felan mesaj attım baya konustuk yanı özel bisi yapmayın konusun sonra ertdsı gun merveyde sormus fatıh sızın sınıftamı dıe evet demıs merve sonra beden dersıne ındık hoca yok berfinazda gırmemıs dersınde kenarda oturuyo gormemisim arkilerle top oynuyorum demıs merveye ne hayvan bırı gordu gelmddı dıe utancaksa nie oyalıyo sonra yakaladım bunu evine kadar bırakığım felan dedim bisi demedi giderken dedim derse nie girmedin benimle ne konuscaktın oda benim demem mi gerekiyo beni seviyomussun dedi bende seni dedim gırdı eve ertesı gun kız arkadaslarının arasıma soktu iyikıde soktu 1ders boyunca el eld tuturtuk felan artık eve bırakırken öpüyodum evıne felan cagırdı kahvaltı yaparız dedi gittım 1saat opustuk artık simdı lise 3 deyım ve hala aynı kısı var hayatımda demek istedigim sıkılırsam ayrılırım zaten ayakları yaparsanız zaten kızın karsısında konusamazsınız ben sevdim haraketleri felan erkekceydı hatta dalga bile gecıyolardı mevzuya gidersın o kızla die ama gorunce hala heycanlanıyorum

TheCower

TheCower

Üye
Kısacası Kendin ol yeter.

guero38

guero38

Üye
miş miş muş muş Belgesel tadında ergen izlenimleri :D

FlaxLy

FlaxLy

Üye
Ben bakış atıyorum. Sonra kız bana gelip gülümseyerek "neden bana öyle bakıyosun korkuyorum" diyor. "Güzele bakmak sevaptır" diyrum. Sonra telefon numarası vs.vs geliyor. Bu durumda özgüven vs.vs eksikliği olmaması lazım. Bİrazda tip :)

greenmile

greenmile

Üye
lise 3te boyle bir anlatis olamaz bence :D daldan dalanin dalasinin halasi bu ne be :ehe

SHS

SHS

Üye
hiçbi şey anlamadım :ehe

guero38

guero38

Üye
Bi çocuğun kendi kendine masal anlatması ve uyuması ne tatlı .

furkan5800

furkan5800

Üye
özet geçermisin sevgili kardesim

Legendary_484

Legendary_484

Üye
okuması zor geldi...

gunlukyorum

gunlukyorum

Üye

buradaki yorumları okudum beğendim, sana da öneririm. en basiti happn uygulamasına linkte anlatıldığı gibi 50 lira yedirin, keyfinize bakın

Üst Alt