Ses sorunu Yardim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hamit45500

hamit45500

Üye
    Konu Sahibi
Ses sorunu Yardim
merhaba arkadaslar bende cin mali air phone no.1 ve kardesimin trident w-t3 cep telefonumuz var dun 2 mizin telefonu bozuldu ikisindende ses cikmiyor ilk basta sanki hoporlor patlamis gibi ses cikiyordu bugun hiccikmiyor garantiye versem nekadar surede gelir sizce is guc oldugu icin tel cok lazim oluyor yardimlariniz icin simdiden tesekkurler

----------Eklendi 02.08.2011 @ 00:27:15 ---------- Yazıldı 01.08.2011 @ 22:48:01 ----------

Cok Yardimcisiniz :D

kaptannova

Üye
valla bende trident w-t3 vardı. ekranı çatlamıştı. gönderdim servise. 1 ay da anca geldi...

blackaid

blackaid

Üye
1 ayda anca gelir hiç tamir edilmemiş olarak gelme durumuda var

fireman87

fireman87

Üye
Parça desteği yok çünkü, millet uğraşmıyor 100 liralık cihaz için.

__xXx__

__xXx__

Üye
Telefon tamiri yapan yerlere versem yaparlarmi parasini versem
ellerinde parça varsa yaparlar ama garantisi varken telefonu tamirciye verme bazı şerefi olamayanlar içinden parça çalıyor bence garantiye ver normal garanti süreside 30 iş günü yani 6 haftadırD:

caglet

caglet

Üye
Garantiye yollama ama tamirciye ver... Hoparlor patlamıstır... Çin mallarında cok olur oyle

hamit45500

hamit45500

Üye
    Konu Sahibi
ellerinde parça varsa yaparlar ama garantisi varken telefonu tamirciye verme bazı şerefi olamayanlar içinden parça çalıyor bence garantiye ver normal garanti süreside 30 iş günü yani 6 haftadırD:
6 hafta cok uzun bir sure en iyisi guvenilir bir tamirciye vermek

fireman87

fireman87

Üye

Çin malı cihaz'dan bahsediyoruz, adam parçalsını çalıp günahına girmeye üşenir.. :pro:

__xXx__

__xXx__

Üye
6 hafta cok uzun bir sure en iyisi guvenilir bir tamirciye vermek
haa ona birşey diyemem kardeş güvenilir biri olursa tabiki de verilebilir

----------Eklendi @ 09:59:55 ---------- Yazıldı @ 09:59:05 ----------

Çin malı cihaz'dan bahsediyoruz, adam parçalsını çalıp günahına girmeye üşenir.. :pro:
vallaha hiç sanmıyorum arkadaşım insanlar bu devirde para için herşeyi yapıyor:angry:

hamit45500

hamit45500

Üye
    Konu Sahibi
haa ona birşey diyemem kardeş güvenilir biri olursa tabiki de verilebilir

----------Eklendi @ 09:59:55 ---------- Yazıldı @ 09:59:05 ----------

vallaha hiç sanmıyorum arkadaşım insanlar bu devirde para için herşeyi yapıyor:angry:
Haklisin devir cok kotu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...