SES sistemim güçlü bas vermior

Sponsorlu Bağlantılar

eren6523

eren6523

Üye
    Konu Sahibi
SES sistemim güçlü bas vermior
Arkadaşlar bende miyako markalı 5+1 ses sitemi var ama creative kadar güsel kalite ve baslı bir sesi yok acaba bunun bir ayarı varmıdır ??

pskolojik maynağ

pskolojik maynağ

Üye
creative ücretine göre en kaliteli ses sistemi taş gibi
miyakodan öyle bir ses bekleyemezsin kesinlikle
sound effect türü programlarla bass tizz ayarlarssın ama ses boğuk çıkar
bulduğum linklerdeki 5+1 miyakolardan hangisi senin 5+1 ses sistemin bilmiyorum ama kumandanın üstünde
ilk olarak vol+ yükseltip sub+da yükselt bass daha aktif olacak

Speedy

Speedy

Üye
Ayarlasanda olmaz gb eren kardeşim sistemin rms gücü ne ise okadar verir sesi sınırı okadardır.Daha iyi bir bass için z5500 505 watt bu sfeer ewde bass istemez duruma gelirsin dinlemeni dilerim yada gigaworks

eren6523

eren6523

Üye
    Konu Sahibi
herkese çok tşkler yardımlarınız için saolun

technonur

technonur

Üye
gigaworks çok iyi ancak fiyatı aşırı derecede pahalı logitech z5500 iyi gider

Altun.

Altun.

Üye
walla bende skyworth diye bi ses sistemi war apartmanı sallıyr az bi ses asam bassı da harika camlar titriyor. pek duyulmamış bi marka ama

technonur

technonur

Üye
walla bende skyworth diye bi ses sistemi war apartmanı sallıyr az bi ses asam bassı da harika camlar titriyor. pek duyulmamış bi marka ama
skworth markasının tv receiver vs gibi şeyler yaptığını biliyordum ama ses sitemini ilk defa duydum nerden buldun yurtdışından falanmı geldi ?

Altun.

Altun.

Üye
yok ya dayımo kullanmıyrdu kiler e kaldırmıştı bende bana wer dedim. o da bir vcd ciden satın almıştı..

eren6523

eren6523

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar değişik tip markaları nerden temin edebilceğimide yazarsanız sevinirim :)

recep_esk

Üye
diana 4+1...

guccu1

guccu1

Üye
creatıve çok iyi bir marka ben creatıve 5+1 ınpıre aldım inletiyo çok net ve çok güzel bas yapıyo

alpertemmuz

alpertemmuz

Üye
genius kullanuyorum ben masaüstü pc imde fazla kaliteli değildi laptop uma bağladım her yer sallanıyor ses kartından dolayı...

legend5858

legend5858

Üye
walla bende 2+1 creative varr ses ve bass muhtesemmm fiyatıda fazla değill

Üst Alt