Ses Sıkıntısı

Sponsorlu Bağlantılar

murat_3953

Üye
    Konu Sahibi
Ses Sıkıntısı
Merhabalar arkadaşlar

Benim s3 de söyle bir sıkıntı var mesela müzik çalıyor yada video izliyorsunuz yada oyunda ses kesik kesik çıkıyor ama her zaman değil ara ara müzik çalarken çalıyor takılır gibi oluyor sonra devam ediyor kulaklıkta da kulaksızda aynı ama her zaman yapmıyor acaba çalışan bir program dan mı kasıyor ? da öyle yapıyor yoksa bir sorun mu var hatta telefonu bir kere fabrika ayarlarına dönderdim bu yüzden ama gene aynı fikirleriniz nedir acaba

ama her zaman yapmıyor ara ara sadece !

(Çözüldü)

murat_3953

Üye
    Konu Sahibi
Bir fikri olan varmı ?

pc1elves

Üye
Android telefonlarda aşırı kasma oluyor arkaplanda çalışan gereksiz programlar buna sebebiyet verebilir görev yöneticisinden gereksiz programları kapatın tekrar deneyin eğer olmazsa teknik bi sıkıntı vardır

murat_3953

Üye
    Konu Sahibi
Ama mesela ilk öncelerde yoktu sonraki güncellemeden sonra bu sorun çıktı 4.1.2 ye geçti sonra bu sorun çıkmaya başladı 4.0.1 di aldğımda hiç bir sorun yoktu alakası olabilir mi yani şimdi sabırsızlık ile yeni güncellemeyi bekliyorum inşallah sonra düzelir yoksa garantiye göndereceğim

murat_3953

Üye
    Konu Sahibi
Merhabalar arkadaşlar

bu sorunu uzun zamanlar sonunda çözmüş bulunmaktayım

benim ile aynı sorunu yaşayan arkadaşlara yardımcı olmam babında bir mesaj yazmak istedim

teknolojidedestek.com/samsung-galaxy-s3-4-1-2-guncelleme-sorunu-cozum/

buradaki işlemi yapıyorsunuz yani güncellemeyi manuel atıyorsunuz ve telefon kendini topluyor ve akıyor resmen şu an bir gram kasıntı yok önceden bir oyundan çıkıyordum ve uygulamalar kısmının açılmasını bekliyordum şu an öyle bir sorun yok ve kasıldığı içinde sesi kesiyordu kesik kesik geliyordu müzik çalarken oyun oynarken ama şu an hiç tık uok çok şükür bilginiz olsun ...

Sorusu olan arkadaşlar yazabilir mutlaka geri dönüş yaparım...

Üst Alt