Uygulama Ses Değiştirme Programı

Sponsorlu Bağlantılar

kavgala

Üye
    Konu Sahibi
Ses Değiştirme Programı
Telefonla konuşurken karşı tarafa sesimi genç kız olarak duyurmak istiyorum.Arkadaşları işleteceğim.Erkek olduğum kesinlikle anlaşılmasın.Genç kız sansınlar.Bu işi yapabilecek program,telefon,alet veya cihaz var mı?

Gulu Gulu

Gulu Gulu

Kapalı Hesap
Bende merak ettim

kralberk13

kralberk13

Üye
bu konu daha önceden birçok kez açılmıştı ama tam olarak destek sağlanamadı

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Telefon modeliniz nedir ? konu açma kurallarını okuyunuz Profilinizde ki model doğru mu ?

kralberk13

kralberk13

Üye
ama ses kaydı yapıp sonra üstünde oynama yapa biliyorsun programla

kavgala

Üye
    Konu Sahibi
Telefon modeliniz nedir ? konu açma kurallarını okuyunuz Profilinizde ki model doğru mu ?
Hocam yeni üyeyim kurallardan haberim yok kusura bakmayın.Çin malı telefonlar yapıyor diyorlardı ama hangi çin malı telefonları yapabiliyor?Max 300 tl param var.Yardım lazım

kralberk13

kralberk13

Üye
profilindeki iphone 4s model markalı cihaz doğrumudur ? ona göre bilgi vermeye çalışçaz

kavgala

Üye
    Konu Sahibi
profilindeki iphone 4s model markalı cihaz doğrumudur ? ona göre bilgi vermeye çalışçaz
Hocam doğrudur iphone 4s ios 8.1.1 var bende.Bir de galaxy s5 android 4.4.2 var.Sırf program değil de başka şeyler de önerebilirsiniz.Max 300 tl param var.Dediğim işi iyi yapabilecek çin malı telefon veya alet de alabilirim.Yeterki işimi görsün hocam.

kralberk13

kralberk13

Üye
belki yardımcı ola bilir istediğin şeydir belkide bir bak

kavgala

Üye
    Konu Sahibi
belki yardımcı ola bilir istediğin şeydir belkide bir bak
Telefonla konuşma esnasında karşı tarafa sesi kız sesi olarak iletebiliyor mu?Arkadaşları işletebilir miyim bununla?Ama işini iyi yapması lazım cihazın.Gerçekten genç kız sansınlar istiyorum.Erkek olduğum kesinlikle anlaşılmasın.

Edit:Verdiğiniz linkteki cihaz iphone 4s ios 8.1.1 de çalışır mı?

kralberk13

kralberk13

Üye
Sitede telefon numarası var açıp bilgi ala bilirsin