Servisten Gelen Telefonumda Microsoft Ayarları

 • 12 Ekim 2013
 • 503 Okunma
 • 9 Cevap

 1. Telefonum servisten geldi kullandığım e postamı girdim kişileri indirdi fakat yüklü uygulamaları kurmadı markettede tekrar indir yok satın al var tekrardan , nasıl geri yukleyeceğim
   


  Yazan: OozyStaw
 2. Telefonu ancak sıfırlayıp şebeke üzerinden yedeklerinizi geri alabilirsiniz.
   
  osmanmert99 bunu beğendi.
 3. Önceden almışsan zaten satın al a tıklayınca otomatik indirmesi gerekli. Yanılmıyorsam 'bu uygulama zaten alınmış' deyip uygulamayı indiriyor.
   
 4. Daha önce satın alınmış uygulamalar microsoft hesabınıza satın alındı olarak tanımlandığı için, ikinci bir yüklemede tekrar yada extra bir ücretlendirme söz konusu değil. Cihaza microsoft hesabını tanımlamana binaen cihaz (eğer ayarlar ve uygulamalar daha önce SkyDrive'a yedeklenmişse) yedeğin geri yüklenmesi yada devam etmen için iki seçenek sunacaktır. Yedeğin yüklenmesi seçildikten sonra cihaza bir wifi ağı tanımla ve uygulamalarını eksiksiz geri yükle. :oke:
   
 5. servise yollarken yedekledim şimdi aldım telefonu ya açılırken sim kartı yoktu epostayı yazdım geçtim sonra tanımladım epostayı ama uygulamalarının listesi gelmedi yüklü uygulamalar ondan :)
   
 6. simi tak
   
 7. Açılışta skydrivedaki yedek için şebeke net bağlantısı gerekli
   
 8. şimdi olmaz mı ne yapmam gerekiyor :/
   
 9. Yedeği tekrar yükleyebilmek için sıfırlayıp hesabı tekrar tanımlaman icap ediyor. Çünkü yedeğin yüklenmesi ile ilgili seçenek hesabı tanımlamana binaen soruluyor diye hatırlıyorum.
   
 10. evet öyleymiş yaptım teşekkür ederim :)
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
22/02/2019 - 05:07