Tavsiye Servisten Gelen Telefonumda Microsoft Ayarları

Sponsorlu Bağlantılar

OozyStaw

OozyStaw

Üye
    Konu Sahibi
Servisten Gelen Telefonumda Microsoft Ayarları
Telefonum servisten geldi kullandığım e postamı girdim kişileri indirdi fakat yüklü uygulamaları kurmadı markettede tekrar indir yok satın al var tekrardan , nasıl geri yukleyeceğim

blackcemre

Üye
Telefonu ancak sıfırlayıp şebeke üzerinden yedeklerinizi geri alabilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: osmanmert99
kursat99

kursat99

Üye
Önceden almışsan zaten satın al a tıklayınca otomatik indirmesi gerekli. Yanılmıyorsam 'bu uygulama zaten alınmış' deyip uygulamayı indiriyor.

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Daha önce satın alınmış uygulamalar microsoft hesabınıza satın alındı olarak tanımlandığı için, ikinci bir yüklemede tekrar yada extra bir ücretlendirme söz konusu değil. Cihaza microsoft hesabını tanımlamana binaen cihaz (eğer ayarlar ve uygulamalar daha önce SkyDrive'a yedeklenmişse) yedeğin geri yüklenmesi yada devam etmen için iki seçenek sunacaktır. Yedeğin yüklenmesi seçildikten sonra cihaza bir wifi ağı tanımla ve uygulamalarını eksiksiz geri yükle. :oke:

OozyStaw

OozyStaw

Üye
    Konu Sahibi
servise yollarken yedekledim şimdi aldım telefonu ya açılırken sim kartı yoktu epostayı yazdım geçtim sonra tanımladım epostayı ama uygulamalarının listesi gelmedi yüklü uygulamalar ondan :)

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
simi tak

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Açılışta skydrivedaki yedek için şebeke net bağlantısı gerekli

OozyStaw

OozyStaw

Üye
    Konu Sahibi
şimdi olmaz mı ne yapmam gerekiyor :/

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Yedeği tekrar yükleyebilmek için sıfırlayıp hesabı tekrar tanımlaman icap ediyor. Çünkü yedeğin yüklenmesi ile ilgili seçenek hesabı tanımlamana binaen soruluyor diye hatırlıyorum.

OozyStaw

OozyStaw

Üye
    Konu Sahibi
evet öyleymiş yaptım teşekkür ederim :)

Üst Alt