Şerit Led Hakkında Bilgisi Olanlar Bakabilirmi

Sponsorlu Bağlantılar

06kubilay06

06kubilay06

Üye
    Konu Sahibi
Şerit Led Hakkında Bilgisi Olanlar Bakabilirmi
arkadaşalr pc masamda şeirt led döşeli ama bunlar çok uzun dayanmıyor ne zaman ben taksam 1 sene gıtmeden bozuluyor ledler ve oraya takması çok ayrı bir iş internetten alabilceğim kaliteli çok uzun giden bi led önerirmisiniz beyaz renkte birde ben araştırırken 5630 diye bir led buldum benim kullandıgım ledlerden daha buyuk sızce hangısı daha ıyı konu hakkında bılgısı olanlar yardımcı olrusa cok sevınırım

Türk-X

Türk-X

Üye
sanırım direk masaya yapıştırıyorsun o ledler ısındığı için pek fazla ömürlü olmasını bekleme.Alüminyum profil kasaya bağla öyle kullan bi nebzede olsa ömrünü uzatırsın ledin

• Beğen
Tepkiler: gcetex
haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
önce kaç metre şerit led kulancaksın onu belirledikten sonra şerit ledin türüne göre doğru güç kaynagını seçmelisin
şerit ledin montajında köşeler geniş kavıs şeklinde olmalı yada en iyisi

köşe aparatı kulanılmalı

06kubilay06

06kubilay06

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar ledler masamda düz halde yani tek sıra bi köşesi yok ayrıca tam 5 metre led kullanıyorum onun ıcınde 3 amperlik bi adaptörüm var zaten ve ledler aliminyuma bağlı genede işe yaramıyor

gcetex

gcetex

Üye
Aslında şerit ledler bozulmazlar bir yerinde kopukluk vardır ledlerin ömrü 30.000 ile 50.000 Saat gider yalnız gerçek çipli mi olduğuna bağlı senin bahsettiğin 5630 şuan yüksek ışık veren leddir. 5630 şerit led için geçerli 2. kalite 5 metre olduğunu düşünürsek 1 metre 0.70 ile çarparsan sana 5 amper trafo haliyle yetecektir. Birde sana şunu söylemek isterim 5630 şerit led 5 metre kullanır isen ortalama olarak 80 metre karelik alanda ışık yakmayı unut sadece şerit led kullanmak zorunda kalırsın çünkü çok fazla ışık yayar...

canlı destekten yardım alabilir ve maxicep foruma özel kampanya için dediğinde piyasadaki en uygun fiyatlar seninle...

Üst Alt