Aksiyon Serious sam the first encounter

Sponsorlu Bağlantılar

gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
Serious sam the first encounter
Bedava GIVEAWAY yazan yere tıklamanız yeterli

Harvest Sale’s Grand Opening
Redeem Serious Sam for FREE​
The giveaway ends on August 26th 2020, at 1 PM UTC. = 26 Ağustos son gün

• Beğen
Tepkiler: M.F.E ve bveo1990

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Teşekkürler lakin açmış olduğum konuya yazabilirdin bunu. :)

BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Geçmiş olsun, exe dosya paylaşımı yıllardır tüm forumlarda yasaktır. O yüzden 2 dakikanı ayırıp girdiğin forumların Forum Kurallarını göz atmak önemlidir. Kendi açından söylüyorum.
Tekrardan geçmiş olsun.

gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
Geçmiş olsun, exe dosya paylaşımı yıllardır tüm forumlarda yasaktır. O yüzden 2 dakikanı ayırıp girdiğin forumların Forum Kurallarını göz atmak önemlidir. Kendi açından söylüyorum.
Tekrardan geçmiş olsun.
Forumdan uzaklaştırılmış olmam benim açımdan pek bi olumsuzluk oluşturmadı. Yine herkese ulaştırabiliyorum bildiklerimi sadece alıntı yapamıyorum. Günü birlik siteye baktığım içinde hiç bir fırsatı kaçırmış olmuyorum. Exe dosyası paylaşmak niye yasak peki virüs vardır diye mi yoksa güvenilir olmadığından mı ?
Mesaj birleştirildi:

oynaması ücretsiz
Mesaj birleştirildi:

oynaması ücretsiz

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: BLasTeaR
BLasTeaR

BLasTeaR

Üye
Forumdan uzaklaştırılmış olmam benim açımdan pek bi olumsuzluk oluşturmadı. Yine herkese ulaştırabiliyorum bildiklerimi sadece alıntı yapamıyorum. Günü birlik siteye baktığım içinde hiç bir fırsatı kaçırmış olmuyorum. Exe dosyası paylaşmak niye yasak peki virüs vardır diye mi yoksa güvenilir olmadığından mı ?

Virüs dahil olmak üzere tüm tehlike genelde .exe uzantısıyla bulaşıyor.
Güvenilir siteler harici indirme yapmanızı önermem.
Ve kesinlikle bilgisayarınızda Anti virüs, tarayıcınızda ise Adguard gibi reklam engelleme eklentisi kullanabilirsiniz (virüslerin çoğu da açılan pop-up yani açılan reklamlardan ve bir sayfada 10 tane Download/İndir butonundan bulaşıyor)

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
Virüs dahil olmak üzere tüm tehlike genelde .exe uzantısıyla bulaşıyor.
Güvenilir siteler harici indirme yapmanızı önermem.
Ve kesinlikle bilgisayarınızda Anti virüs, tarayıcınızda ise Adguard gibi reklam engelleme eklentisi kullanabilirsiniz (virüslerin çoğu da açılan pop-up yani açılan reklamlardan ve bir sayfada 10 tane Download/İndir butonundan bulaşıyor)

:tşk: Tarayıcımda reklam engelleyici ve birçok eklenti ; bilgisayarımda antivirüs uygulaması mevcut son derece korunaklı Avira antivirüs kullanıyorum.

• Beğen
Tepkiler: BLasTeaR