Serinleten T-shirt

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DJ GENTLEMAN

DJ GENTLEMAN

Üye
    Konu Sahibi
Serinleten T-shirt

Yaz sıcağına çözüm: Su soğutmalı PC'lerden sonra, şimdi de sıra su soğutmalı t-shirt'lere geldi.

Yaz güneşinin altında direksiyon sallıyorsunuz ve otomobilinizde klima yok... Olsa bile, "benzin fiyatlarıyla meşhur" ülkemizde klimanızı çalıştırmaya çekiniyorsunuz. işte size çözüm, su soğutmalı t-shirt, yani "Cool shirt" sıcaktan kurtulmanızı sağlayacak.

Eğer daha önce su soğutma sistemini kullanan bir PC gördüyseniz, bu t-shirt'ün altında yatan mantığa da yabancı değilsiniz demektir. Cool Shirt üzerine yerleştirilen su kanallarından geçen soğuk su, t-shirt'ü giyenleri serinletiyor. Soğuk su ise, aracınıza yerleştireceğiniz bir soğuk su tankından geliyor. Suyun kanallar içinde dolaşması için, bu kanalların ucundaki bağlantıları, tank ve t-shirt arasındaki küçük pompaya takmanız yeterli.

İngiliz Shafer Enterprises firması tarafından geliştirilen Cool Shirt, aslında otomobil yarışçıları düşünülerek tasarlanmış. Ancak bu ilginç t-shirt'ün İstanbul trafiğinde de çok işe yarayacağı kesin...

toprakumit

toprakumit

Üye
Bilgi için teşekkürler...

qwertycuma

qwertycuma

Üye
ben yapıcaktım bunu ama neyse :)

leiche

leiche

Emekli Yönetici
bugün nette okumustum güzel bişe bu ii düşünce ;)

Yasminozz

Yasminozz

Üye
hiç bi bayanın bunu giyceğini sanmıyorum...biliyosunuz imaj herşeydir....biz terden ölsekte soğuktan donsakta görüntüye önem verir ona göre giyiniriz...görüntüyü bozcak şeylere karşıyız... :D :D :D

DJ GENTLEMAN

DJ GENTLEMAN

Üye
    Konu Sahibi
hiç bi bayanın bunu giyceğini sanmıyorum...biliyosunuz imaj herşeydir....biz terden ölsekte soğuktan donsakta görüntüye önem verir ona göre giyiniriz...görüntüyü bozcak şeylere karşıyız... :D :D :D

param yetmez demiyorsun :D:D:D:D

Altun.

Altun.

Üye
buna werecen para yerine beline bi hortum dola. ucunuda musluğa bağla al sana coolhortum

dreamnoble

dreamnoble

Üye
İyi fikir,bence talep olur..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...