Serhat Akın Sizce Geri Dônmeli mi?


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
RealMorphine

RealMorphine

Üye
    Konu Sahibi
Serhat Akın Sizce Geri Dônmeli mi? Bence dönmeli TurgutluSpor (17 maçta 13 gol)
 
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Kadıköy Boğası ...
Özledik be Serhat ...
 
RealMorphine

RealMorphine

Üye
    Konu Sahibi
Kesinlikle Özledik Kadıköy Boğasını Bence dönsün Semih(iyi ama ) Serhat kadar olamaz . Takas yapılabilir belki Semih> turgutluspora serhat fenere yada bienvenu turgutluya serhat KADIKÖYE
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

TheNightMare.
Cevap
2
Görüntüleme
163
Mega42ereğli
Velo13
Cevap
1
Görüntüleme
70
Kaworu Nagisa


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt