Serhan ve onun adına açılan fake hesapları hakkında duyuru

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KAYIP-ADAM

Üye
    Konu Sahibi
Serhan ve onun adına açılan fake hesapları hakkında duyuru
Öncelikle konuyu @Serhan açmamı söyledi.
Arkadaşlar son zamanlarda @Serhan adına açılan fake hesaplar @Serhan'a ait değilmiş bunu az önce forumda kendisiyle konuştum.
@Geek Okuyucu
@@Serhan
bu hesaplar ona ait değil.

Bu resmi @Serhan atmamı söyledi.

edit

Yönetici tarafından düzenlendi:

Rygebin

Rygebin

Üye
Öncelikle konuyu @Serhan açmamı söyledi.
Arkadaşlar son zamanlarda @Serhan adına açılan fake hesaplar @Serhan'a ait değilmiş bunu az önce forumda kendisiyle konuştum.
@Geek Okuyucu
@@Serhan
bu hesaplar ona ait değil.

Bu resmi @Serhan atmamı söyledi.
Bende biraz günahını aldım ama o değilmiş sanırım. Bu adama bu kin nefret nedir . Neden sınırsız ban atılmak isteniyor . Ceza puanı verdirilmek isteniyor çok yanlış . Bunun sorumlusu bulunup :bann: atılmalı bence. Onu ne diye ilgilendiriyor Serhana hesap vermek bir suçu varsa zaten adminlerimiz işini görecektir.

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: KAYIP-ADAM

KAYIP-ADAM

Üye
    Konu Sahibi
Bende biraz günahını aldım ama o değilmiş sanırım. Bu adama bu kin nefret nedir . Neden sınırsız ban atılmak isteniyor . Ceza puanı verdirilmek isteniyor çok yanlış . Bunun sorumlusu bulunup :bann: atılmalı bence. Onu ne diye ilgilendiriyor Serhana hesap vermek bir suçu varsa zaten adminlerimiz işini görecektir.
maalesef bende günahını aldım üye'ye karşı bir fikrim yoktu çünkü ana hesabıyla aynı üslub olunca o sandım. :( jotem yada gofrettin üyeleriymiş.

• Beğen
Tepkiler: kaankulahli
Rygebin

Rygebin

Üye
maalesef bende günahını aldım üye'ye karşı bir fikrim yoktu çünkü ana hesabıyla aynı üslub olunca o sandım. :( jotem yada gofrettin üyeleriymiş.
Ne kadar nefret de etsen onun cezasını vermezssin çok yanlış . :@:@

• Beğen
Tepkiler: H0lligan ve KAYIP-ADAM
Mert

Mert

Üye
gereksizlerde derin devlet yapılanması mı kurdunuz naptınız lan? biri hesap açar suçu diğerinin üstüne atar birileri başkasının tetikçilerini indirir gibi fake hesaplarını ifşa eder. kendinize gelin olm :ehe

• Beğen
Tepkiler: H0lligan, KAYIP-ADAM ve 0MG90
Rygebin

Rygebin

Üye
gereksizlerde derin devlet yapılanması mı kurdunuz naptınız lan? biri hesap açar suçu diğerinin üstüne atar birileri başkasının tetikçilerini indirir gibi fake hesaplarını ifşa eder. kendinize gelin olm :ehe
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin: gülmekten öldüm.

• Beğen
Tepkiler: KAYIP-ADAM
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Okulların açılmasını erteleyip duruyorlar arkadaş.. Hiç mi işiniz gücünüz yok beyler ? Şu sanal ortamda bile millet birbirine kin güdüyor. Ben mesaj silmekten, üye banlamaktan sıkıldım. Siz gereksiz hareketler yapmaktan sıkılmadınız. Karşınızda çocuk yok. Saçma uğraşlar içine girmeyin. :locked:

• Beğen
Tepkiler: H0lligan, KAYIP-ADAM, 0MG90 ve 1 kişi daha
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt