Serenay Sarıkaya İç Çamaşırlı Pozlarından Pişman Değil !

Sponsorlu Bağlantılar

kum kзđiśi

kum kзđiśi

Üye
Serenay Sarıkaya İç Çamaşırlı Pozlarından Pişman Değil !

‘ADANALI’NIN ‘SOPHİA’SI SERENAY SARIKAYA 3 HAFTA ÖNCE TÜRKİYE İKİNCİ GÜZELİ SEÇİLMİŞTİ. 18 YAŞINDAKİ SERENAY SARIKAYA, TEMPO DERGİSİ’NE VERDİĞİ SEKSİ POZLARDAN DOLAYI DİZİDEKİ BABASI ‘YAVUZ KOMİSER’ OKTAY KAYNARCA’NIN HIŞMINA UĞRADI.
Serenay Sarıkaya, verdiği röportajda “Bir projenin içindeyim ve eğer yaptıklarım projeye zarar veriyorsa, o zaman çok üzülürüm.

Onun haricinde, insanların ne dediği çok da önemli değil. Küçük olabilirim ama kendimi ve ne yaptığımı biliyorum” demişti.

Posta'da yer alan habere göre; Serenay Sarıkaya dün de şöyle konuştu: "Oktay benim ağabeyim. Eleştirmiş olabilir. Ancak ona kırılmadım. Ayrıca herkes yaptığım şeyi tasvip etmek zorunda değil. Kaldı ki, ben modelim, bu tür pozlar beni rahatsız etmiyor”. Serenay Sarıkaya, ‘Adanalı’ya devam ettiğini de söyledi.

haltie

haltie

Üye
pişman olmasın bencede:naughty::ehe
oktay kaynarcaya bak sanane :D

Necmati

Necmati

Üye
Ne varki abi bunda sonuçta manken :d

Aziz™

Aziz™

Üye
devam etsin bakalım nasıl olsa kanında varmış soyunmak..
yarın öbür gün bu durumun nereye sürükleneceğinide tahmin ediyormu acaba?

Yağmur

Üye
kızın soyunduğu neysede oktay kaynarcaya noluyo. her gazetede röportajı var soyunmayacaktı falan diyo. ona noluyo ki acaba??? :ehe

kum kзđiśi

kum kзđiśi

Üye
kızın soyunduğu neysede oktay kaynarcaya noluyo. her gazetede röportajı var soyunmayacaktı falan diyo. ona noluyo ki acaba??? :ehe
Abisi yada babası gibi görüyor kendını sanırım ondan olabilir.

Üst Alt