şereflikoçhisar 'da yetişen ünlüler .:.

• 7 Kasım 2010
  • 26240 Okunma
  • 8 Cevap

1. arkadaşlar önceki konumda şereflikoçhisarı

sizlere tanıttım şimdi ŞEREFLİKOÇHİSARDAN yetişme ünlülerimizi göreceksiniz........

SERENAY SARIKAYA:

< Resmi açmak için tıklayın >

ADANALI DİZİSİNDENDE TANIDIĞINIZ SERENAY SARIKAYA ŞEREFLİKOÇHİSARIN YAYLALAR

KÖYÜNDENDİR. SOYADI İLÇEMİZDE KULLANILAN ÖNEMLİ SOYİSİMLERDENDİR.(ÜLGER,

IŞILAK,ALICI,YİĞİT ..) AYRINTILI BİLGİ:

Serenay Sarıkaya - Vikipedi

UĞUR IŞILAK:

TAM BİR ŞEREFLİKOÇHİSARLI İNSANDIR ŞARKILARINDADA BUNU GÖREBİLİRSİNİZ ..NEREDEYSE HER

YAZ İLÇEMİZDE KONSERLER VERİR..KOÇHİSAR ELLERİ: Ugur Isilak Kochisar Elleri video izle indir | izlese.org

AYRINTILI BİLGİ:Uğur Işılak -

Vikipedi

LEVENT ÜLGEN:

AKASYA DURAĞI VE EN SON BABALAR DUYAR DİZİLERİNDEKİ OYNADIĞIROLLERLE KENDİNİ

TANITANŞEREFLİKOÇHİSARLI OYUNCUDUR. O KADAR HEMŞERİLERİNE BAĞLI Kİ Ş.K LI ÇOCUKLARI

AKASYA DURAĞINA DAVET ETTİ NE YAZIKKİ ARALARINDA DEĞİLİM ---(GEÇEN SENE)---:

stanbul&#39;a bir

gezi - EREFLKOHSAR ENGEL GAZETES

Yazan: e1b1
    Samsun55'' bunu beğendi.
  2. burdan uğur ışılak'ı tek geçerim iyi türkücüdür :D

3. bende çok seviyorum çok konserini gördüm hatta yeğeni benim eski sınıf arkadaşım..

4. :) teşekkürler

5. bi şey değil ..:oke:

6. uğur ışılak süper ya çok beğeniyorum şarkılarını

7. evet hep konser verir burada

bu arada davut güloğlunun son albümünde konser çekimleri varya videolarında oda şereflikoçhisarda ççekildi bende vardım orada..

http://youtu.be/_IPhRR19MF4

8. Bizlerin tanıdığı en Ünlü Şereflikoçhisarlı her fırsatta Şereflikoçhisarlı olmakla övünen Teknik Direktör Doç.Dr. Hayrettin Gümüşdağ'dır.

9. gümüşda soyadı gümüşdağ olan bi sürü arkadaşım var ama adını duymadım daha önce..

Yüklüyor...
15/11/2018 - 00:29