Senna Kapıyı Kapatmadı..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
Senna Kapıyı Kapatmadı..
Fenerbahçe'nin transfer gündemindeki Marcos Senna, teknik direktör Luis Aragones ile görüştüğünü belirterek, "Villarreal'de kalmak istiyorum, ancak Luis'e kendisiyle çalışmaktan mutluluk duyacağımı söyledim" açıklamasında bulundu.

İspanyol spor gazetesi Marca, Villarreal'de forma giyen İspanya Milli Takımı'nın futbolcusu Marcos Senna'nın kendisine transfer teklifi getiren Fenerbahçe'ye "kapıyı kapatmadığını" yazdı.

İspanya'nın, deplasmanda Danimarka ile oynadığı ve 3-0 kazandığı hazırlık maçı sonrasında İspanyol basınına açıklama yapan Senna, önceliğinin Villarrel ile sözleşme yenileyip, devem etmek olduğunu söylese de Fenerbahçe'nin teklifinde son kararın henüz verilmediğini belirtti.

Senna, telefonla konuştuğunu söylediği Fenerbahçe'nin teknik direktörü Luis Aragones için, "Luis bana onunla çalışmamın hoşuma gidip gitmeyeceğini sordu. Ben de benim için bir mutluluk olacağını söyledim. Ama bu aynı zamanda Villarreal'e bağlı" dedi.

Senna, transfer teklifleri ile menajerinin gerekli görüşmeleri yaptığını da kaydetti.

Marca gazetesi, Fenerbahçe'nin Villarreal'e 20 milyon Euro bonservis ücreti teklif etmeye hazırlandığını iddia ediyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...