Senna Fener'de

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
XMEN_43

XMEN_43

Üye
    Konu Sahibi
Senna Fener'de
S
Kezman'ı PSG'e veren Fenerbahçe bombayı patlattı... Kontenjan sorununu aşan Sarı-Lacivertliler, İspanya Milli Takımı'yla EURO 2008'de harikalar yaratan Marcos Senna'yı renklerine bağladı.
18.8.2008

Uzun süredir yabancı kontenjanı nedeniyle transferde sıkıntı yaşayan Fenerbahçe, Mateja Kezman'ı PSG'e vermesinin ardından son bombayı patlattı. Marco Aurelio'nun takımdan ayrılmasının ardından ön libero mevkiinde oyuncu arayışlarını sürdüren Sarı-Lacivertliler, Marcos Senna'yla anlaşmaya vardı. Luis Aragones'in İspanya Milli Takımı'nda öğrencisi Brezilyalı oyuncuyla her konuda anlaşmaya varan Kanarya, Villarreal'de forma giyen 32 yaşındaki yıldız oyuncuyla 3 yıllık sözleşme imzaladığı bildirildi. İspanyol oyuncunun bu hafta içinde İstanbul'a gelerek resmi sözleşme imzalayacağı bildirildi.

ruh hastası

ruh hastası

Üye
Villarreal forumunda Senna yi sordum
Senna won´t play in Fenerbache because he is Villarreal´s player and he never goes out from Villarreal.

Fenerbache can wait and wait God‚ because Senna loves Villarreal

Why don´t you buy Guille Franco‚ Cygan‚ Tomasson or Viera?

You can dream and dream forever... dedi..

ing. bilmeyenler icin:

Anca ruyanizda gorursunuz beklemeye devam edin diyor..
ayrica neden Guille Franco‚ Cygan‚ Tomasson or Viera bu isimleri almiyorsunuz diyor..
bunu fenerbahçe taraftar forumlarından birinde okudum taraftarları gitmesine sıcak bakmıyor

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Kaynak?

ruh hastası

ruh hastası

Üye
foruma baya bir fenerli arkadaşlar girmiş antu forumlarında bulabilrsiniz

D_aTeS

D_aTeS

Üye
arkadaş taraftarın demesiyle mi olcak.ancak rüyamızda görürmüşüz.biz kimleri aldık senna mı gelmicek.bi aurelio nun yaptığı işe bak ne güsel takımda kalsaydı kezmanın yerine bi forvet yada bi kaleci

ruh hastası

ruh hastası

Üye
mehmet gider ahmet gelir isimler önemsiz heleki bu devirde forma için oynamadıkdan sonra para için gidip gelenin önemi yok bizim için kimse bir rıdvan lefter Mehmetçikbasri olamaz

D_aTeS

D_aTeS

Üye
o konuda haklısın isim fark etmez ama ne bilim yine de üsüldük aurelio yayaaaaa

ruh hastası

ruh hastası

Üye
ben jay jay gittiğinde bi üzülmüştüm ondan sonra kim giderse gitsin bu takımdan okadar üzülmem

schumici

schumici

Üye
gelirse iyi ama o kadar çok para o yaşta bi futbolcu için bence fazla

>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
senna villarreal'de arkadaşlar...ispanyol basınından alınan kaynaklarda villarreal'de kalacağı demeçlerine yer verilmiştir haberi biraz sonra yayınlayacağım...

D_aTeS

D_aTeS

Üye
ewet arkadaşlar 14 küsür milyon istemiş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt