Şener: "Burak, Galatasaray'a giderse..."

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Şener: "Burak, Galatasaray'a giderse..."
Son günlerde adı sıkça Galatasaray ile anılan Burak Yılmaz için Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, sarı-kırmızılı kulübe ve futbolcuya ciddi bir uyarıda bulundu.

Burak Yılmaz'ın Galatasaray'a transfer olamayacağını söyleyen Şener, AMK'de yer alan açıklamasında, "Eğer Selçuk İnan gibi Burak da Galatasaray ile anlaşırsa bizim için sarı-kırmızılı takım ikinci Fenerbahçe olur. Burak bu transferi gerçekleştirirse bir daha Trabzon'a giremez." ifadelerini kullandı.

Golcü oyuncunun kulüpten ayrılması halinde sadece Avrupa'ya gidebileceğini belirten Sadri Şener, "Burak Yılmaz eğer Avrupa yerine Galatasaray'a giderse sadece o değil, menajerleri Ali Egesel ve Ogan Tarhan da bir daha Trabzon'a giremez." ifadelerini kullandı.

Burak'la Serie A ekibi Lazio'nun ciddi bir şekilde ilgilendiği biliniyor.

turker10

turker10

Üye
yoruma bak adamın sözleşmesine 5 milyon maddesini koy sonra gsye gidersen trabzona giremezsin de ben burak'ın yerine olsam inadına gs ile anlaşırdım (inş. olmaz) böyle anlayış mı olur avrupada bunu anlatsan heralde bu olay türkiyede mi yaşanmış derler hemen....

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
2. Fenerbahçe olurmus..Fenerbahçe ile aralarında sadece çekememezlik oldugu anlasılıyor bu lafından.
Ama Fenerbahçenin ve taraftarının umrunda degilsiniz.Afedirsiniz istediginizi yapin taksimden aşaa kasımpasa.
Böyle ametör yönetim anlayısı olmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...