Sen …


FatoŞ

FatoŞ

Üye
    Konu Sahibi
Sen …

Zamanın Zamanlaştırdığı Bir Gecede Seni Yaşamak Ve Gözyaşlarım , uzatılmış Gecelerin Sessizliğinde Varlığını Yaşamak ..
Bir Yetimin Bitirilmiş Olduğu Anne – Baba Hasreti Gibisin . Ve Ben Sensizliğinde Sessizlik Rolü Oynuyorum ..Durmadan Dua Ediyorum Yarab Sabır Ver Diye ..

Ve Ben Varlığınla Yokluğun arasında Kalmayacağım Artık , Sadece Olmayacaksın ! Sensiz Kalma İhtimali Olmayacak , Aleyhine Kurulmuş Cümlelerimin Sonunda, Belki Bir Kaç Satır Arasında Kaybolup , unutulup Gideceksin Ve Bir Müddet Sonra İçimden , Olmayacak , Boş Bir Kağıdın Gölgesine Sığmayacak Sana Sitemlerim ..

Hani Hep Konuş Konuş Derdim Ya..Anlatabilir miyim Korkaklığımı ?
Haykırabilirmiyim Şimdi KORKAKLIĞIMI .. ?

Bıraktığın Bu Düşlerle Avunan Yalnızlığı Sahiplenmeyecek Olmanın Burukluğunu Yaşarken , Haykırabilir miyim ? Dersin , Susar mıyım ? ,Gülüp Geçer miyim Yoksa ?

Aslında Biraz Daha aLıştırmalıyım Kendimi Hiç Gelmeyecekmişsin , Dönmeyecekmişsin , Dönülmeyecek Yerdeymişsin Gibi Farzetmeli , unutmalı , Hazmedebilmeli ..

Unutmalı ..
Hiç Tanımamış Gibi Yaşamımı Sürdürmeliyim
Ve
Var olduğum her yer aşk(ın) Şehri Olmalı ..Yeniden Sevmenin , Sevilebilmenin Yeri Her yer , Zamanı Yaşanan Her Ömür Olmalı ..

ALIŞMALI BİRAZ DAHA ..
 
  • Beğen
Tepkiler: Mesut Aktaş
FatoŞ

FatoŞ

Üye
    Konu Sahibi
Var Olan Herşey kuruyor .. Ne Zaman Bir Yaşamak Düşünsem Elimden Kayıp Gidiyor .. Ve Kayıp Gidenlerle Bir bir bende gidiyorum ..
 
-efşan

-efşan

Üye
Unutmalı...
Eline sağlık cancağızım.
 
  • Beğen
Tepkiler: FatoŞ

Benzer Konular

FatoŞ
Cevap
5
Görüntüleme
937
Elektr0
___kaptan___
Cevap
5
Görüntüleme
1K
BelaMonte


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt