Sen misin Travestiye Sataşan !! -- Travesti Sandı Judocu Çıktı :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
İngiltere'nin Galler bölgesinde
19 yaşındaki Dean Gardener ve 22 yaşındaki Jason Fender,
sokaktan geçen 'travestilere' sataşmakla hayatlarının hatasını yaptılar.

Gençlerden biri, 'travestilerden' birine yumruk attı. Koşarak arkadışının yardımına gelen diğer 'travesti' adamları iki yumrukla yere serdi.Arbede sırasında yere düşen çantalarını almayı da ihmal etmeyen 'travestiler', dayaktan sonra sakin bir şekilde yürüyüp uzaklaştı.Ancak, acılar içinde yerde kıvranırken tutuklanan iki gencin bilmediği bir şey vardı. Travesti sandıkları adamlar, aslında "Cage Fight" (kafeste judo) yapan judoculardı. Judocular maskeli balo türünden bir bekarlığa veda partisi için kadın kılığına girmişti.

Çıkarıldıkları mahkemede çok sarhoş oldukları savunmasını yapan gençler, küfür ve taciz ettiklerini itiraf etti.Görüntüler güvenli kameralarına yansırken, gençlere dört ay toplum hizmeti ve gece dışarı çıkmama cezası verildi. 
Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
    Konu Sahibi
Demek ki neymiş? Her kuşun eti yenmezmiş. :D

Çocuğun şaftı kaydı yahu.. :kop:
 
TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
:kop: dövmüş başka birşey yapmamış ya şükür etsinler :ehe
 

Sidretül Münteha

Üye
Nee Şuursuzz İnsanlarımız Var Ellaam :)
 
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Birde sarhoşluğu bahane göstermişler:)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt