Selamün aleyküm

• 22 Mart 2013
  • 754 Okunma
  • 17 Cevap

1. Merhaba ben Kemal nickim kemalsen1999.Genel ilgi alanlarım arasında pc var ama donanımdan çok anlamam yine de yardımcı olabildiğim kadar herkese yardım etmeye çalışırım.Benim işim daha çok yazılımla.Telefonum c3 00.Android ve symbian ile java gibi sistemlerle ilgilenmişliğim var.Genel de aktif biriyim.işte ben böyleyim. ;)

Yazan: Bilişim Profesörü
    Dede bunu beğendi.
  2. Merhaba kemal bende haydar

3. Aleykum Selam Kemal, Hoşgeldin Keyifli forumlar...

4. Aleyküm Selam Hoşgeldin Keyifli Forumlar

5. ben de yeniyim hosgeldin

6. ALEYKÜMSELAM hosgeldin arkadasım ben HASAN TANISTIGIMA MEMNUN OLDUM

7. aleykum selam Kemal hoşgeldin hemen sana bi soru sorayım syambianla ilgili bi soru benim tel nokia n 73 pes 2013 yi yüklüyorum yüklüyo ama oyuna giremiyom neden acaba

8. Öncelikle telefonun s60 rd edition 3 OS 9.0 kullanıyor.Yani senin dosyanın sis veya sistx olması gerekiyor.Eğer öyle değilse bu formatlarda indir.Ama eğer öyleyse telefonun açamayabilir yani desteklemiyebilir eğer telefonundan desteklediğinden eminsen(desteklemekten kastım hani genelde indirme linklerinde yazar şu şu modeller destekliyo diye işte onu kasdediyorum) Son ihtimal olarak da uygulamayı nereden indirdiysen başka bir linkten indirmeyi dene belki linkteki dosya arızalıdır.Bunları dene sonra cevabını bekliyorum +hoşbuldum arkadaşlar ;)

9. Aleykümselam hoş geldin, keyifli forumlar dilerim

10. hoşgeldin kardeşim :)

11. Hoş geldin aramıza kemal ;) salda15 sende hoş geldin ;)

12. Aleyküm selam... Hoşgeldiniz...

13. aleyküm selam
    foruma hoş geldiniz keyifli forumlar :good:

14. a.s hosgeldın

15. Aleyküm selam , hoşgeldiniz..

16. aleykm selam hoşgeldin :)

17. His geldin kardesim

18. aleyküm selam.hoşgeldin.ben ilhan bu arada.

Yüklüyor...
22/09/2018 - 16:38