selamün aleyküm maxicep milletinin insanları

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
uyarın için teşekkür ediyorum...

Malatya' dan geçtim bu cumartesi akşamı el salladığımda görmüşsündür herhal...

niye gelmedin be abicim el sallama ile olurmu üzüldüm şimdi.kısmet nasipse olur birgün elbet.neyse şaka ile giriş yaptık tekrar hoşgeldin nasılsın,? nasıl geçti nerden nereye tam olarak mevzuyu takip edemedim galiba sorayım dedim.

kol@j

kol@j

Üye
    Konu Sahibi

niye gelmedin be abicim el sallama ile olurmu üzüldüm şimdi.kısmet nasipse olur birgün elbet.neyse şaka ile giriş yaptık tekrar hoşgeldin nasılsın,? nasıl geçti nerden nereye tam olarak mevzuyu takip edemedim galiba sorayım dedim.

izin aldım ailemin yanına geldim.. daha sonra tekrar işe gideceğim.. bu ayın sonu gibi..

söz ilk fırsatta.. uğrayacağım...

63 mustafa

63 mustafa

Üye
Aleyküm selam

zaza

zaza

Üye
ve Aleyküm selam hoşgeldin tekrardan :D

AbdulkadirAvan

AbdulkadirAvan

Üye
As Hoşgeldin!

zaza

zaza

Üye
senin yaşın geçti abi sen yavaş yavaş bırak netti gözlerin ağrır uzak yada yakını göremezsin burada ben varım bakarım yerine:ehe

kol@j

kol@j

Üye
    Konu Sahibi
senin yaşın geçti abi sen yavaş yavaş bırak netti gözlerin ağrır uzak yada yakını göremezsin burada ben varım bakarım yerine:ehe

sağol çırak eksik olma... sen benim yerime bakınca .. kendimin yerine kim bakacak...?

iyisi mi? sen benim yerime bak... ben kendi yerime bakarım.. teşekkürler...

zaza

zaza

Üye
ben heryeri idare edebilirim sen kafanı yorma özellikle avatar yorumunda gözle görülür bir eğlence ortamına dönüşürse şaşırma:ehe

kol@j

kol@j

Üye
    Konu Sahibi
ben heryeri idare edebilirim sen kafanı yorma özellikle avatar yorumunda gözle görülür bir eğlence ortamına dönüşürse şaşırma:ehe

bak gözünü seveyim orası oldukça ciddi bir yer...

panayıra çevirme...

ufak tefek mizah cevapları sorun olmaz ama. curcunaya dönmesin...

zaza

zaza

Üye
yeniliklere açık olmalısın mustafa abi senin yöntemlerin eskide kaldı şimdiki ustalık sırası bende:ehe

zaza

zaza

Üye
yedin dimi:ehe

zaza

zaza

Üye
Ama hakkımı yeme güzel oynadım:ehe

63 mustafa

63 mustafa

Üye
Aleyküm selam

aRdiLê

aRdiLê

Üye

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
Hoşgeldin Abi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...