selam arkadaşlar iphone 2 g 18 gb aldım fakar ılk ıphonem ı tunese falan nasıl uye olucam ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mahir212

Üye
    Konu Sahibi
selam arkadaşlar iphone 2 g 18 gb aldım fakar ılk ıphonem ı tunese falan nasıl uye olucam ?
arkadaslar bana hemen cvp verırmısınız ınternet cafedeyım suan ıtunese falan nasıl uye olucağım ve yenı aldım neler onerırsınız bılgı verın lutfen tsk ederım :)

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
bilgisayara itunes kuracaksın itunes programını açıp iPhon'u pc'ye takacaksın tel açılmaz yoksa

--------------- Ekleme ---------------

buradan indir kur uyelik gerekmez programı açıp iphonu bağladığında pc telefonu otomatik açacak

Bundan sonrasına iPhone - iOS buraadan dewam et hayırlı olsun bu arada.

KaTLeDeN67

KaTLeDeN67

Üye
doğru diyor

mahir212

Üye
    Konu Sahibi
Tsk ederim bilgi için ve saol umarım bise olmaz telefonuma çok sevdim telefonumu :)

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
hayırlı olsun hoş geldin foruma

mahir212

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bu gune kadar bır suru telefon kullandım x6 samsung sony ericson eşşekten ınıp ata bınmısım ıphone 2g ıle ılk sımdı kendı kulaklığıyla muzık actımda superr cok hosuma gıttı :)

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
iyidir iphone :D

futbol123

futbol123

Üye
iphone 2g 18gb mı ? o 16gb olmasın:ehe

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
bari 3gs falan alsaydn 2g geride kaldı gibi

mahir212

Üye
    Konu Sahibi
sımdılık butceme bu yettı ılerıde ustune bıraz koyup 3 gs 16 alıcam seneye falan kısmet olursa 4 gs lere bakıcam bırda su ıtunes benı delı edıyor ıphonuma ıtunesten baska bır yazılık falan yokmu muzık resım fılm vıdeo atabıleceğim ya ?

arkadaşlar bu gune kadar bır suru telefon kullandım x6 samsung sony ericson eşşekten ınıp ata bınmısım ıphone 2g ıle ılk sımdı kendı kulaklığıyla muzık actımda superr cok hosuma gıttı :)

iphone 2g 18gb mı ? o 16gb olmasın:ehe

:ehe haklısın 16 yerıne 18 yazmısım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt