Seçmece sözler arşivimden...

Sponsorlu Bağlantılar

Love Prince

Love Prince

Üye
    Konu Sahibi
Seçmece sözler arşivimden...
1. Bugün en çok tenini duymak istedim aslında ve sesine dokunmak. Şöyle bir bardak çay sıcaklığında, karşılıklı iki çift susmak. Bugün dizlerini okşamak istedim biraz, biraz da saçlarında uyumak. Ah aşk; nasılda aptallaştırıyor insanı.

2. Düşünsenize, ağlarken uyuyakalan insanlar var. Ve bunu, her gece sıkılmadan yapanlar. Ve buna sebep olup, zerre umursamayanlar. Ve buna sebep olduğundan haberdar bile olmayanlar. Ve düşünsenize, Düşünemeyen insanlar var, Bir insanın ne derece kırılabileceğini.

3. Düşünsene şimdi senin için çok özel biriyim. Beni seviyorsun. Bir yere gittiğimde beni çok merak ediyorsun mesajlar atıyorsun cevap gelemeyince endişeleniyorsun. Ve telefonunda kontör olmadığını görüyorsun. Yüzlerce küfür ederken benden mesaj geliyor "iyim sevgilim merak etme beni 5 dakika sonra evdeyim" yazısını görünce yüzün gülmeye başlıyor.

Neyse çok fazla hayal kurdum.

4. Seni anlamak ne kadar imkânsızsa,
Anlamanı beklemek de o kadar saçma.
Bazen diyorum ki boş ver gitsin, bırak akışına…

5. Biz de yaşarız azizim,
Yaşamaya gelince, biz de yaşarız ama
Olmuyor cebimizden kattığımızla eğlenmek,
Gönlümüzden katalım.

6. Biliyor musun, seni düşünmek istemiyorum artık.
Sevmek istemiyorum seni, hayal etmek, döneceğini beklemek...
Ve daha da ileri gidip nefret etmek bile istiyorum bazen.
Tamamen içimden söküp atmak, hiç olmamışsın gibi unutmak...
Ama sen bunların hiç birine izin vermiyorsun.
Mahallenin yaramaz çocukları gibisin, hep aklıma vurup kaçıyorsun...

7. Artık hiç farkında bile olmadan seviyorum seni.

Susamak gibi, uyumak ve uyanmak misali, nefes almak gibi... O kadar alışmışım ki sana, olmazsa olmazsın sanki ve yaşamak için ön şartmışsın gibi...

8. Öylesine benden bir parçasın ki sen; doğuştan bendesin sanki yüreğimdeki sen, tenindeki ben gibi.

9. Eline bir demir para al ve havaya at. Yazı gelirse bana, tura gelirse bana, dik gelirse yine bana dön. Karar senin.

10. Dilerim ki Allah sana doğru yolu göstersin... Yoksa senin beni bulacağın yok :)

11. Gel be, gel işte .!

Küfrüm tövbeme karışsın, aklım fikrime.

Öyle bir gel ki bana

Nefes nefese..

12. Ey Gözyaşı!

Mademki gözümün kapısından çıktın gidiyorsun bari

Sevgilinin kapısına git de başını onun eşiğine koy

13. Merhaba sevdiğim ben o sevmediğin. Nasılsın bugün hiçözlemedin mi beni? Bugünde mi geçmedim aklının kıyılarından? Hiç mi aklına gelmedi gözlerim, saçlarım? Sabah kalktığında benden gelen bir mesaj aramadın mı? Hiç mi dalmadı gözlerin geçmişe? Hatırlatmadı mı beni sana hiçbiri? Doğru söyle, kokuma benzer bir koku da gelmedi burnuna? Özleminle yanıyor içim bilmeni isterim. Seni çok özledim.

14. Hiç mi özlemedin? Hiç mi yazmak gelmiyor içinden? Bu kadar az mı seviyorsun sen beni? İnadına yenilecek kadar az mı seviyorsun? Sen benim tanıdığım insan değilsin. Hiç olmadın sen böyle biri. Kaç ay oldu kaç ay?.. Hani seviyordun, hani aşıktın. Bu mu aşk? Üzülmek mi? Üzmek mi? Yapma bunu. Hakketmiyorum. Gereksiz bir sebep yüzünden konuşmuyoruz aylardır. Ben deli gibi özledim, sende tık yok. Ya hiç mi canın acımıyor?. Ölüyorum desem umurunda olmayacak. Aferin sana. Sen böyle devam et. Hiç yokmuşum gibi, hiç olmamışım gibi yaşamaya devam et...

15. Umarım, tüm yaşamın, dağların gölgesinde kaybolan zirve sevdalısı insanların bakışlarıyla aydınlanır.

16. Gözlerin gözlerime değince felaketim olurdu, ağlardım.

17. Bir boşluk var içimde bir yerlerde. Fotoğraflarda yapayalnız bu duruşum. Hep eksik bir şeyler kalıyor nedense. Bir türlü tamamlanamıyorum bak sen şu işe. Zamanla iyileşir derler ya hep yalan. Büyüyüp duruyor bu hikâye içimde kalan. Her gün biraz daha geçiyor bak zaman. Belki de zaman inanılan en büyük yalan. Bazen kendini bilmiyor insan. Bu yüzden soğuk, bu yüzden uzak, bu yüzden yasak. Ellerim bu yüzden ağır. Bu yüzden çağır gelirim. Bu yüzden hep yarım belki düşlerim.

18. Sen gülüyorsun ve tüm kanallar son dakika haberleri geçiyorlar alt yazıyla;" Aşktan umudunu kesmiş bir adam, bir kadının gamzesinde ölü bulundu."

19. Sonunda her şey yoluna girer elbet! Ama bil ki;

Canın yanmadan mutlu olamazsın

20. Uzun uzun anlatacak değilim. Kısacası sevmedi beni "gitti"

21. Bazen seni seviyorum diyemez insan, onun yerine;

- Dikkat et kendine, der

- Fazla yorma kendini, der

- Hava soğuk, sıkı giyin, der

- Hız yapma dikkatli git, der

- Gidince beni ara, der

- Geç yatma erken kalkacaksın, der,

...der der, durur

22. Aram bozuk `mutlulukla. Güldüğüme pek aldanma..

23. Sen O'na giderken bile,
Ben arkadan dua ediyordum ' kazasız belasız varırsın inşallah gittiğin yere ' diye.

24. Sen ki; yahu çok güzelsin. Nasıl izah etmeli bunu anlaşılır bir dille. Mesela gözlerinde bir şey var açıklayamıyorum onu. Sanki aynı kareye sığdırılmış topyekûn yeryüzü ve gökyüzü!

25. Anne bak yine terli terli aşk içtim. Ateşim düşmüyor yârin yüreğine.

26. Çaresizliği bilir misin ?" diye sordu,
bir şeyi bilmekten ilk kez nefret ettim.

27. Gözlerimden tut da, ciğerime kadar kırgınım...

28. Ağlamadım ağlamadım...Yalnızca gözlerime yönlendirdim suyusızmasın diye aramızdan.

29. Kokunu helal et!
Aşkı zehrettin zaten.

30. Suç benim değil ki, Şiir kokuyordu bakışların. Yazmamak gözlerine ihanet olurdu!

31. Bazen sırf onunla karşılaşma umuduyla bir yerlere gidersin.

32. "ilahi sen” dedi, "ömürsün...",
"estağfurullah" dedim, "ömrümsün..."

33. Kahretsin…
Benim tek ve en güzel nedenim,
Sensin…

34. Kalırsam kırarım seni diyorsun, incitirim…
Gidiyorsun ve üzmemek için öldürüyorsun,
Çok teşekkür ederim…

35. Allah'ım beni affet!
Günlerdir onu düşünüp yine canımı yaktım...

36. Bir bakışın lal etti beni, bir gülüşün tarumar,
Yaklaşma dedim o kadar, gerçi yokluğun da yakar...

37. Elindeki tesbih'in imamesi gibiyim yar...
İtsen de çeksen de sana gelirim...

38. Artık kendime engel olabiliyorum. Mesela sana artık geri dön seni seviyorum mesajları çekmiyorum... Aşk resimleri göndermiyorum... Artık bende sensiz yaşayabiliyorum anlayacağın sevgilim... Hani şu çok istediğin benden kurtulma planların vardı ya gerçek oldular teker teker... Bak dinle beni artık seni sevmiyorum!

39. İntihar eden insanın etrafında ateşten bir halka vardır. Söyle sevgili, senin etrafındaki halkanın sorumlusu kim?

40. İçimde saklayacaktım, anladılar bizi.
Gittiğini dahi anlamışlar, nasıl bakıyorsam herkese
sen gibi. Seni arar gibi.

41. Bazen biriyle bir adım atmaya çalışırsın, sevmek istersin, sevilmek istersin, ama hep hayal kırıklığı ile son bulur. Çünkü; ya ben korkağım, ya da o.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: mürteza16 ve Symbianizer

Symbianizer

Symbianizer

Üye
Emeğine sağlık :oke:
41 kere maaşallah :alkis:

• Beğen
Tepkiler: Love Prince
parafuso

parafuso

Üye
Ayrılalım dediğin an var ya ve çekip gittiğin an, O an üstüme göktaşı düşse 7 gün 7 gece sonra hissederdim. Bu da benden olsun ;) emeğine sağlık kardeş ++++

• Beğen
Tuna-TR

Tuna-TR

Üye
Emeğine sağlık :tşk: kardeş

• Beğen
mürteza16

mürteza16

Üye
Süper sözler. :alkis

• Beğen
İnternettin HOCA

İnternettin HOCA

Üye
Allah Allah emeğine sağlık (hepsini okumadım biraz üşengecim :ehe)

avast

avast

Üye
Begendim

MAVERİCKS

MAVERİCKS

Üye
Kaliteli tesekkurler

VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
Teşekkürler :tebessüm:

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Teşekkürler ;)

mahoo1989

Üye
Emeğine sağlık

Marco Laren

Marco Laren

Üye
tesekkurler

Love Prince

Love Prince

Üye
    Konu Sahibi
güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim :)

• Beğen
Tepkiler: Marco Laren

Üst Alt