Seçme Fıkralar (3 adet)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Seçme Fıkralar (3 adet)
Çocuğun biri sürekli tırnaklarını yiyormuş.Annesi çok tırnak yersen karnın şişer demiş ama nafile çocuk yemeye devam etmiş.Bundan bıkan annesi çocuğun eline lastik eldiven takmış.Birgün eve misafirler gelince çocuk hamile bi kadın görmüş.Kadının yanına gelerek ben senin karnının neden şiştiğini biliyorum demiş.Kadın utanarak neden diye sorunca çocuk LASTİKSİZ YEDİN DİİİMİİİ.

-----------------------------------

Dikkat
Egitmen doktor senenin ilk gunu tip fakultesi ogrencilerini etrafina toplamis bir kadavranin basinda derse baslamis.
Bakin arkadaslar, tum doktorluk hayatinizda dikkat etmeniz gereken iki nokta vardir.
1. Kesinlikle ve kesinlikle igrenmeyeceksiniz... der ve parmagini kadavranin k*cina soktuktan sonra parmagi agzina sokar ve
ogrencilere donup hadi bakalim aynisini yapin sirayla der. Ogrenciler sirayla ayni hareketi tekrarlarlar bitince.... doktor konusmasina
devam eder.
2. onemli nokta ise DIKKAT"dir.. Ben biraz once kadavranin k*cina isaret parmagimi, agzima orta parmagimi sokmustum

---------------------------------------------

Plastik Fabrikası
Dunyanin dort bir yanindan davet edilmis gazeteciler Amerika`nin en buyuk lastik kurulusunun tesislerini geziyorlardi. Lastik diye bilinen her seyi yapiyordu kurulus. Otomobil lastiginden cocuk balonuna, carsi pazar posetine kadar, akliniza ne gelirse.
Gazeteciler cesitlilige ve buyukluge hayran hayran dolasiyorlardi kendilerini gezdiren halkla iliskiler gorevlisinin arkasinda.
Sira prezervatif departmanina geldi.. Bu da cagin otesinde piril piril bir tesisti. Her boydan, renkten ve cinsten prezervatif el degmeden hazirlaniyor ve paketleniyordu, yuruyen bandlarin uzerinde kayarken.. Lastik eriyik halde geliyor, kaliplaniyor, sogutuluyor, hava ufleyen pompalarla kontrol ediliyor ve paket makinesine geliyordu.
Gazeteciler, tesisteki tek isciyi bu paketleme makinasinin basinda gorduler ve ne yaptigini dehset icinde fark ettiler: Isci, elindeki igneyi onunden gecen prezervatiflerin bazilarina rasgele batiriyor ve gozle gorulmez delikler aciyordu.
"Bu ne?" diye merakla sordu bir gazeteci.. "Ne yapiyor bu adam?.."
Geziyi yoneten halkla iliskiler gorevlisi acikladi:
"Bu adam sayesinde emzik fabrikamizin satislarinin yuzde kac arttigini tahmin edemezsiniz!."

mservank

mservank

Üye
Çocuğun biri sürekli tırnaklarını yiyormuş.Annesi çok tırnak yersen karnın şişer demiş ama nafile çocuk yemeye devam etmiş.Bundan bıkan annesi çocuğun eline lastik eldiven takmış.Birgün eve misafirler gelince çocuk hamile bi kadın görmüş.Kadının yanına gelerek ben senin karnının neden şiştiğini biliyorum demiş.Kadın utanarak neden diye sorunca çocuk LASTİKSİZ YEDİN DİİİMİİİ.
:kop:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Ona bittim ben zaten :D

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
"Bu adam sayesinde emzik fabrikamizin satislarinin yuzde kac arttigini tahmin edemezsiniz!."

qurbuz

qurbuz

Üye
ehuheheueu

@slantürk

@slantürk

Üye
zuhaahaha

red_dragon_70

red_dragon_70

Üye
:kop:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...