se w715 sıfır nerden bulabilirim?

• 11 Kasım 2010
  • 1641 Okunma
  • 11 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. geçenlerde vodafoneun websiteında w715 kampanyasını gordum ancak son bir hafta kalmıstı we vodafone bayiinde de tukendgi haberını aldım . ardından teknosada bu telefonu aradım ancak bulamadm we bna çok zor bulacagımı soyledıler. acaba nereden bulabilirim bılgısı olan warmı? simdıdn tesekkurler

not: ankarada oturuorum

Yazan: xsades
  2. vodafone bayilerinde bulabilirsin belki ? :oke:

3. arkadasım vodafone bayiinde yokmus kalmamıs olsa alcaktım zaten.. başka bir yer biliormsn?

4. kardeş ben Bursada oturuyorum bazı vodafone bayilerinde bitmiş bazılarında bitmemiş

5. wala ben ankarada 7 8 tane bayi gezdm hepsnd btmis we banada bunu vodafoneda artk bulamayacgmi solediler(bayideki gorewliler). ayrica vodafonedaki kampanya 28 ekimd bitti

6. kampanyanın bittiğini biliyorum da sonucta hepsini satamamışsa adam direk yeniden merkeze mi gönderiyor ? satmaya devam ediyor yani elindeki bitene kadar

7. tamamda bitmiş yinede bana öyle söylediler

8. o zaman bilmiyorum kardeş :)

9. saol yinede kardes:)

10. sorun değil eğer alabilirsen ( inş alırsın ) fun cluba da gelirsin yardımcı oluruz orada :)

11. dgn

dgn
    arkadaş internetten bak sahibindene velan ama ankara olan veya ank çevresi bende ank oturuyom ikinci el bir sürü var 3-4 aylık etimesgutda

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/11/2018 - 13:12