se w715 sıfır nerden bulabilirim?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xsades

Üye
    Konu Sahibi
se w715 sıfır nerden bulabilirim?
geçenlerde vodafoneun websiteında w715 kampanyasını gordum ancak son bir hafta kalmıstı we vodafone bayiinde de tukendgi haberını aldım . ardından teknosada bu telefonu aradım ancak bulamadm we bna çok zor bulacagımı soyledıler. acaba nereden bulabilirim bılgısı olan warmı? simdıdn tesekkurler

not: ankarada oturuorum

Captain

Üye
vodafone bayilerinde bulabilirsin belki ? :oke:

xsades

Üye
    Konu Sahibi
arkadasım vodafone bayiinde yokmus kalmamıs olsa alcaktım zaten.. başka bir yer biliormsn?

Captain

Üye
kardeş ben Bursada oturuyorum bazı vodafone bayilerinde bitmiş bazılarında bitmemiş

xsades

Üye
    Konu Sahibi
wala ben ankarada 7 8 tane bayi gezdm hepsnd btmis we banada bunu vodafoneda artk bulamayacgmi solediler(bayideki gorewliler). ayrica vodafonedaki kampanya 28 ekimd bitti

Captain

Üye
wala ben ankarada 7 8 tane bayi gezdm hepsnd btmis we banada bunu vodafoneda artk bulamayacgmi solediler(bayideki gorewliler). ayrica vodafonedaki kampanya 28 ekimd bitti

kampanyanın bittiğini biliyorum da sonucta hepsini satamamışsa adam direk yeniden merkeze mi gönderiyor ? satmaya devam ediyor yani elindeki bitene kadar

xsades

Üye
    Konu Sahibi
tamamda bitmiş yinede bana öyle söylediler

xsades

Üye
    Konu Sahibi
saol yinede kardes:)

dgn

dgn

Üye
arkadaş internetten bak sahibindene velan ama ankara olan veya ank çevresi bende ank oturuyom ikinci el bir sürü var 3-4 aylık etimesgutda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt