Sd kartaki android>data klasörüne nasil oyun yüklenir?


omerumut

omerumut

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bende galaxy mini 2 var kendi hafizasi 4gb ama 1.87 1.87 olarak 2 ye bölündüğü için 2gb lik oyunlari yükleyemiyorum 8 veya 16gb'lik hafiza karti almak istiyorum alsam direk hafiza kartina yükleyebilirmiyim?
 

emreolol

Üye
yuklersin rootlumu cihaz
 
PME 4L

PME 4L

Üye
Alırsan yuklersin root oyundan oyuna değişir
 
PME 4L

PME 4L

Üye
Root a gerek yok bazı oyunlar root ister
 
skywalker06

skywalker06

Üye
Rootlayıp hafıza kartıyla telefon hafızasını yer değiştirecen sonra oyunları oynarsın rahat benim telefon ace 2 ben öyle yaptım
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt