SD kart girişi onarılabilir mi?


Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
    Konu Sahibi
Telefonumun sd kart girişindeki telleri önceki sahibi nasıl oldu bilmiyorum ama bükmüş. Sd kartı yuvasına yerleştirdiğim zaman tellerin hepsi kartla temas etmediğinden kart bağlanmıyor. Yetkili servise götürsem bunu düzeltebilirler mi veya evde onarabilir/çözüm bulabilir miyim?
 
fatihmenteş

fatihmenteş

Üye
Sen kendin evde yapamazsın. Servis veya telefoncu yapabilir. Fazla bir şey tutmaz. Taş çatlasın 40 lira
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt