.::satılık ve takaslık samsung sgh-e890 200 ytl şook kooş::.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
neco1234

neco1234

Üye
    Konu Sahibi
[sıze=4]arkadaşlar satılık ve takaslık samsung sgh-e890 200 ytl pazarlıklı denginde telefonlarla takas edilir n70 k790i gibi resimler burda herşeyi orijinal kutusuyla herşeyi tam 1 yıl garantili!!!![/sıze]
 
nokio_6233

nokio_6233

Üye
hani nerede resimleri?:allalla:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt