Satılık Toshiba Notebook>>900ytl

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

_KadirşinaS_

Üye
    Konu Sahibi
Satılık Toshiba Notebook>>900ytl
Arkadaşlar 1 yıllık toshiba notebook'umu satıyorum. Üniversitede laptop kampanyası var. O yüzden laptop'umu yenileyeceğim. Cihaz temizdir,bilinçli bir kullanıcıyım.Sadece çok ufak çizikler var hem kapak üstünde hem de klavyenin altında.Garantisi devam etmektedir.Vatan Computer'dan alınmıştır. Tüm herşeyi fulldür.Yanında çok klas bir çanta da vereceğim.Gerçekten çok özel bir notebook.Bu güne kadar hp,acer,casper,asus markaların ardından kullandığım ve hayran kaldığım bir cihaz.Bir kere bile sorun çıkarmadı şimdiye kadar.Zaten okulun verdiği notebook da Toshiba'nın bir başka modeli olduğu için değiştirmek istiyorum. Kısaca özellikleri şöyle:
_________________________________________________________________________________________
[PC Bilgileri]
Model Adı----------------------------------SATELLITE A100
Parça Numarası---------------------------PSAA9E-0R101XTE
İşletim Sistemi (OS) Sürümü------------Microsoft Windows XP Home Edition 5.1.2600 Service Pack 2
BIOS Sürümü-----------------------------2.00
CPU----------------------------------------Intel(R) Core(TM)2 CPU T7200 @ 2.00GHz 667 MHZ FSB
Fiziksel Hafıza-----------------------------1024MB RAM
Sabit Disk Kapasitesi---------------------100,027,630,080 [Bayt] 93.158 [GB]
Video---------------------------------------NVIDIA GeForce Go 7600 sürüm=8.4.6.8
Ekran Çözünürlüğü------------------------1280 x 800 Piksel
Renk Kalitesi-------------------------------True Color (32 Bit)
Ses------------------------------------------Realtek High Definition Audio sürüm=5.10.0.5200
Ağ--------------------------------------------Intel(R) PRO/Wireless 3945ABG Network Connection sürüm=10.1.0.13 MAC Adresi=00:18:DE:19:24:B0
Intel(R) PRO/100 VE Network Connection sürüm=8.0.21.101 MAC Adresi=00:A0:D1:52:E0:C8
Modem---------------------------------------TOSHIBA Software Modem sürüm=2.1.62.0
IDE Aygıtı 1 HTS541010G9SA00
IDE Aygıtı 2 Yok
IDE Aygıtı 3 MATSHITA DVD-RAM UJ-841S FW sürümü=1.60
IDE Aygıtı 4 Yok
IDE Aygıtı 5 Yok
IDE Aygıtı 6 Yok
Internet Explorer 7.0.5730.13
Bunlara ek olarak 15" TFT Wide XGA ekran, Parmakizi Tanımlayıcı, Sıvı Geçirmeyen klavye ve Harman Kardon hoparlörler diğer özellikleridir.
Yanında bir adet güzel bir çanta ve mouse'unu da vereceğim.

emre_123456

Üye
slm kolay gelsin arkadasım bende bittane kayak takımı var satmak istiyorum ama nereye ilan vercem yardımcı olurmusun

omerbaydar

Üye
mrb kardeş eğer satamazsan parçalarını ayrı satmak istersen ben ekran kartını alırım aklında bulunsun

ceren1984

Üye
slm sende hp dv 7 varmış sattınmı onu o bılgısayarın hastasıyım eger sattmadıysan ben alırım onu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...