Satılık Temiz N97 32 Gb Sudan Ucuz ve Aksesuarlarıyla !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
adry

adry

Üye
    Konu Sahibi
Satılık Temiz N97 32 Gb Sudan Ucuz ve Aksesuarlarıyla !
Merhaba arkadaşlar elimde satılık n97 32 gb telefon var ciddi alıcılar lütfen arasın yada pm yoluyla iletişime geçsin.
Cihaz temiz ve size ;

1 Adet Yedek Orjinal Batarya
1 Adet Usb Kablosu
1 Adet Orjinal Şarj Cihazı
1 Adet 4 Gb Hafıza Kartı ile birlikte verilecektir.

Askeren geldiğim için satıyorum işe başlayamadım ve paraya ihtiyacım var :/

Cihazı aracınıza usb'ye falan bağlayıp müzik dinleyebilirsiniz.Transmitter özelliği ve sayılamicak derecede güzel özellikleri olan bir telefon.Bu telefonla bellek sorununuz ortadan kalkacaktır emin olabilirsiniz...

Cihaz İstanbul içi elden teslim edilebilir...Kargo ile gönderilecek olursa ödeme alıcıya aittir.

Cihaz Temiz Ciddi düşünen varsa fotoğraf koyacağım..Yoksa uğraştırmayın beni lütfen çok üşengeç bir insanım :(

Fiyat : 200 Tl

Tel : 0554 666 22 23 hattım vodafone sonra küfür etmeyin avea falan sanıp...

selametle...

danqerpeach

danqerpeach

Üye
Merhaba arkadaşlar elimde satılık n97 32 gb telefon var ciddi alıcılar lütfen arasın yada pm yoluyla iletişime geçsin.
Cihaz temiz ve size ;

1 Adet Yedek Orjinal Batarya
1 Adet Usb Kablosu
1 Adet Orjinal Şarj Cihazı
1 Adet 4 Gb Hafıza Kartı ile birlikte verilecektir.

Askeren geldiğim için satıyorum işe başlayamadım ve paraya ihtiyacım var :/

Cihazı aracınıza usb'ye falan bağlayıp müzik dinleyebilirsiniz.Transmitter özelliği ve sayılamicak derecede güzel özellikleri olan bir telefon.Bu telefonla bellek sorununuz ortadan kalkacaktır emin olabilirsiniz...

Cihaz İstanbul içi elden teslim edilebilir...Kargo ile gönderilecek olursa ödeme alıcıya aittir.

Cihaz Temiz Ciddi düşünen varsa fotoğraf koyacağım..Yoksa uğraştırmayın beni lütfen çok üşengeç bir insanım :(

Fiyat : 200 Tl Pazarlık sünnettir yok demem az da olsa indirim yaparım.

Tel : 0554 666 22 23 hattım vodafone sonra küfür etmeyin avea falan sanıp...

selametle...

tamir filan görmüşmü ? Ve kaç aydır kullaniyosn

codblackops2

codblackops2

Üye
Bu kadar ucuz olmasının sebebi nedir ?

adry

adry

Üye
    Konu Sahibi
tamir filan görmüşmü ? Ve kaç aydır kullaniyosn

kardeşim şöyle söylim telefon yaklaşık olarak 3.5 aydır falan bende.Telefon hiç tamir görmemiş bende askerde şafak attırmak için arkadaşımdan almıştım pasaporta kayıtlı telefon sorun yok olursada sattığım kişiye parayı iade edicem arkamdan küfür ettircek kadar basit bir insan değilim.Telefon temiz istanbul içindeysen görüşebiliriz içine sinerse almayı düşünürsen satarım.Paraya ihtiyacım var.

- - - Eklendi - - -

Bu kadar ucuz olmasının sebebi nedir ?

kardeş askerden geldim paraya ihtiyacım var o yüzden satıyorum telefonda bir sıkıntı yok...

- - - Eklendi - - -

arkadaşlar fotoğrafları telefonla çektim o yüzden dandik çıktı biraz.istanbul içinde olan varsa görüşelim içinize sinmezse almazsınız.selametle...

katliam_7789

katliam_7789

Üye
hayırlı satışlar...bi sorun yoksa fiyat çok güzel:good:

besim.farhan

besim.farhan

Üye
selamun aleyküm ben almayı düşünüyorum

adry

adry

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar 200 tl ye satıyorum varmı alacak?Bazı arkadaşlar çin malı falanmı diye soruyorlar yok öyle birşey baya bir sinirlendim.bazı arkadaşlara satış iptal edildi dedim ama satmam gerek varsa alcak satıyorum 200 tl son fiyattır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt