Satılık Sony Playstation 3 Oyunları,255 TL değerindeki 5 Oyun 150 TL :)

• 22 Mart 2013
  • 602 Okunma
  • 8 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. ŞOK KAMPANYA BU KAMPANYA KAÇMAZ ! :Çiziksiz ve Kitapçıklı : Street Fighter IV,Blur,GTA 4 EFLC Compleated Editon,Call Of Duty Black Ops,Gran Turismo 5 PS3'ümü kırdıracağım için oyunlarımı topluca satıyorum oyunlarda hiçbir sorun olmamakla beraber GTA 4 EFLC Compleated Editon Hariç Bütün Hepsi PAL'dir

Street Fighter 4 : Street Fighter 4 PS3 STOKTA HEMEN KARGO GittiGidiyor'da 77709279 40TL

GranTurismo5 : GRAN TURISMO 5 3D TÜRKÇE PS3 OYUN((WORLDBAZAAR)) GittiGidiyor'da 80066091 45 TL

Call Of Duty Black Ops : CALL OF DUTY BLACK OPS PAL HEMEN KARGO STOKTA GittiGidiyor'da 80858653 60 TL

GTA 4 Compleated Editon : http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/gta-4-the-complete-edition-ucretsiz-kargo-81270409 50 TL

Blur : http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/blur-ps3-oyun-ayni-gun-ucretsiz-kargo-sifrrr-81105051 60 TL

Bu Oyunların Piyasadaki En Ucuz Fiyatları ! Hepsini kendiniz satın almaya kalksanız

40+45+60+50+60 = 255 TL'ye çıkarsınız ben ise aynı oyunların sıfırdan farksız olanlarını topluca 150 TL'ye satıyorum

gittigidiyor üzerinden falan almak isteyenler komisyon bedelini ödeyerek gittigidiyor'dan da alabilirler...

ciddi alıcılar resim isterseler resim eklenecektir...

Yazan: avcitalip
  2. Hocam bendede Gta 4 ün orjinal Pc var 3 ay ilanda kaldı sahibinden ve gg da kaldı ama satılmadı evde yatıyor :/

3. Pc olunca satmak zorda ps olunca kırdırmayan alan daha çok

avcitalip bunu beğendi.
  4. pc'de oyuna para mı verilir ya daya Torent'e dimi :ehe

- - - Eklendi - - -

:evet:

5. İlk çıktığın da almıştım Korsanında sıkıntı vardı bende orjinalı aldım sıkıntı kslmadı hala korsanlarda sorun var.

6. doğru patch sorunu var :evet:

7. yok :)

- - - Eklendi - - -

Abi ben 5'e almıştım G4'ü bitirdim falan felan arada bi online oynuyorum :ehe

8. Evet :evet:

9. Yarın gittigidiyor a ilan veriyorum...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
12/11/2018 - 20:39