Satılık Satılık Pasaport Kayıt Hakkı 10 Adet Mevcuttur.

Lifemedya

Lifemedya

Üye
    Konu Sahibi
Öncelikle Whatsapp iletişim : 0533 048 36 26

Stok adet : 9 Adet Mevcuttur.

Fiyat : 2100 TL ( TÜM İŞLEMLER DAHİL 2100 TL'DİR )

REFERANSLARIMIZ İÇİN WHATSAPPTAN ULASABİLİRSİNİZ. Whatsapp iletişim : 0533 048 36 26

Kayıtlar e-devlet BTK'dan Vergisi Ödenerek Yapıldığından ötürü Kayıt Süresizdir kesinlikle kapanmaz ve Tamamen Yasaldır.Bunun Garantisini vermekteyiz.

Bu zamana kadar Pasaport Kayıt Yapan Bazı arkadaşlara Biz temin ediyorduk artık Biraz daha uygun Fiyata Ekstra komisyon vermeden bu hizmeti Doğrudan Bireysel Yapmaktayız.

Cihazınız minimum 1 saat - maksimum 1 gün içerisinde BTK Sistemin yoğunluğuna Göre Aktif Oluyor


Ödemeyi Yaptıktan Sonra Cihazınızın imei Numarasını ve e-postanızı alıyoruz

Kayıt Sonrası Vergi Dekontu, BTK cihaz imei Kayıt Resmi , Başvuru Onay Numarasını Size Gönderiyoruz. 

Benzer Konular

Lifemedya
Cevap
0
Görüntüleme
50
Lifemedya
Cevap
1
Görüntüleme
508
laserdance49
sizodiyak
Cevap
2
Görüntüleme
471
sizodiyak
Cevap
5
Görüntüleme
4K
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt