Satılık iPod Touch 2g 8gb JB'li 4.0.2(Ankara içi elden)

 • 4 Kasım 2010
 • 999 Okunma
 • 6 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Alet temiz kullanılmıştır.Her itouchda olduğu gibi arka tarafında çizikler mevcuttur fatura ve garantisi yok alalı oldu biraz bi süre bi hevesle kullandım daha sonra sadece arada müzik dinlemek için kullandım.iPod touch 3. nesil alacağım için satıyorum.
  Herhangi bir donanımsal sorun yoktur elden teslim olacağı için test edebilirsiniz.
  Alet jailbreak 4.0 OS'lidir.
  Kulaklık ve data kablosu.
  Koruma kabı.
  iPhone kılıfı.
  Ve kutusu.
  http://img576.imageshack.us/gal.php?g=grnt047.jpg


  İçinde bir takım uygulamalar vardır isterseniz onları silebilirim ya da aleti restore edebilirim isteğinize göre.  İlginenler fiyat 190 liradır.Ankara içi elden teslim olacaktır sadece.
  190 lira oldu fiyat acil satılılık!!!!
   


  Yazan: creco
 2. Fotoğraf koysaydın iyi olurdu hayırlı satışlar
   
 3. 150 tl veririm 3. nesil daha ucuz ayrıca
   
 4. 3. nesil 8 gb ürünlerin 2.nesil 8 gb hiç bir şekilde gerek donanım gerek fonksiyonel gerekse görünüş bakımından hiç bir farkı yoktur ayrıca 150 liraya bulursanız bir yerde söyleyin ben 5 10 tane alayım ilan baltalamaya gerek yok makul şekilde pazarlık yapılabilir ama piyasayı çok tabii biliyorum lütfen saçma yorumlarda bulunmayalım.:bann:
  Hayırlı akşamlar.
   
 5. Satış güncelll!
   
 6. kardeşim donanımlar üstünde deneyim sahibi olmadan atıp tutmayın. 2g 3g arsında donaımsal farklıklar elbette var. 3g de yerleşik bluetooh var mesela bu sadece biri. estetik olrak 3G daha ince ve daha sağlam bir kasası var. madem değişiklik olmayacak neden adına 3g desinler o zaman mantıklı olalım biraz. o zaman herkes 2g alırdı. benimde var 3g arasında farklar da var. :oke:
   
 7. bide 3.nesilin 8 gb lik modeli varmı? ben bilmiyorum. :nono:
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
23/01/2019 - 08:23