satılık ikinci el x6 ve fiyatları

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
dalgacı47

dalgacı47

Üye
    Konu Sahibi
satılık ikinci el x6 ve fiyatları
arkadaşlar elimde 16 gb x6 var 15 ay teknosa garantisi mevcut cihazda iki tane ufak çizik var herhangi bi arızası yok herhangi bi şekilde onarım veya tamir görmedi acil ihtiyaçtan satmayı düşünüyorum yanında orjinal kulaklığı usb kablosu orjinal bataryası ve birer tanede çakma şarj aleti ve bataryayla yollayacağım :) 2. el fiyatları nedir ben 450 civarı istiyorum yada burdan almak isteyen varsa özel mesaj atsın..

TeAmo42

TeAmo42

Üye
kesinlikle fiyatın fazla gibi söz etmiyorum ama 400 tl ye çok güzel bir x6 bulmak mümkün.ama cihazdan cihaz a değişir tabi.Hayırlı satıslar

dalgacı47

dalgacı47

Üye
    Konu Sahibi
dikkatini çekerim 15 ay teknosa garantisi var diyorum telefon 0 gibi zaten yani bahsettiğin gibi yeterince güzel :) teşekkür ederim..

bigboss88

Üye
doğrudur hocam cihaz temizdir +15 ay garanti ama dönem olarak x6 yavaş yavaş bitiyor. dediğin fiyata 1-2 aylık C6-01 bulmak mümkün, kaldıki özellik olarak daha iyi. bence takas olarak elden çıkartmayı dene derim.

TeAmo42

TeAmo42

Üye
doğrudur hocam cihaz temizdir +15 ay garanti ama dönem olarak x6 yavaş yavaş bitiyor. dediğin fiyata 1-2 aylık C6-01 bulmak mümkün, kaldıki özellik olarak daha iyi. bence takas olarak elden çıkartmayı dene derim.

Bende bunu demeye çalıştım arkadaşa ama yanlış anladı ben eski bir x6 kullanıcısıyim ama onu abime verdim ve 400 tl ye 10günlük c6-01 aldım.

bigboss88

Üye
iyi denk getirmişsin c6-01'i :) bende arıyorum ama pek uygun yok buaralar. nyse arkadaşın konu dağılmasın :D

dalgacı47

dalgacı47

Üye
    Konu Sahibi
sanırım haklısınız telefonu satmak pek mantıklı değil konu kapanabilir..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...