Satılık 2 Adet PS3 ve 2 Adet Ipod Touch 16 Gb (fotolu)

Sponsorlu Bağlantılar

300

Üye
    Konu Sahibi
Pal 40 gb spot 5 aylık kutusu yok ama kutu içeriği tamdır...

yanında 5 oyun

Grid
Gta 4
Pes 2008
Motorstorm
Oblivion

FİYAT : 800 YTL---------------------------------------------------------------------------------

40 gb ntsc-u kutusundan 1 kere çıkarıldı jelatinlerine kadar durmaktadır sıfırdan farksızdır...Kutu içeriğine ilaveten verdiklerim...

Call of Duty 4
Assasains Cred
Fifa 2008
Ghost Recon 2
Virtua Tennis 3
Ridge Rcaer 7
Nfl 07

vede spiderman 3 blu ray film

Fiyat : 800 ytl------------------------------------------------------------------------------------

1 : sıfır jelatini dahi açılmamış şekilde amerika dan geldi 16 gb ipod touch : 470 ytl

2 : sıfır jelatini açılmış apple dan mini tv alındı iade edilip touch alındı 2 yıl bilkom garantili ipod touch 16 gb 520 ytl-----------------------------------------------------------------------------


0555 366 55 03

[email protected]

İstanbul/Bahçelievler
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt