Satıldı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
okan_okay

okan_okay

Üye
    Konu Sahibi
Satıldı
HEM TELEFONDAN HEMDE PC İÇİN KABLOSUZ KLAVYE.

**KLAVYE AZ KULLANILMIŞ OLUP UZERINDE 1 TANE BİLE ÇİZİK BULUNMAMAKTADIR
**KLAVYE'Yİ YURTDIŞINDAN 65 EURO'YA ALDIM BURADA FİYATI 150 TL PARAYA İHTİYACIM OLDUĞUNDAN BU KADAR UCUZA SATMAK ZORUNDAYIM. Ama ben 75 lira ya satıyorum yarı yarıya psp alacam paraya ihtiyacım var.
**GÖRDÜĞÜNÜZ GİBİ 12 PARMAK KLAVYE OLUP KAFEDE OKULDA HERYERE CEBINIZDE GOTUREBILIR ACILABILIR ÇOK KULLANIŞLIDIR.
**KLAVYE'YE ALIŞINCA BIRAKAMICAKSINIZ İDDİA EDIYORUM..!

**ALACAK ARKADAŞA ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN.

**************GENEL BAKIŞ***************

Yolculukta e-posta, metin mesajları ya da notlar yazmak için hızlı ve kolay bir yöntem arıyorsanız Nokia Kablosuz Klavye SU-8W tam size göre

Nokia Kablosuz Klavye SU-8W sayesinde,
Telefon ekranınızda hızlı ve kolay bir şekilde metin girerek üretkenliğinizi artırabilirsiniz
Kabloları unutabilirsiniz – kablosuz Bluetooth teknolojisi, uyumlu telefona bağlanmanıza olanak verir
Her ihtiyacınız olduğunda kullanabilirsiniz: katlanabilir ve hafif tasarımı taşınmasını kolaylaştırır
Daha etkin çalışmak için kısa yol tuşlarını kullanabilirsiniz
Iki AAA bataryasyle çalışır

************************ÜRÜN ÖZELLİKLERİ**************************

Ağırlık
190 g
Boyutlar
262 x 87 x 13 mm, 187 cc
Renk
Metalik ve beyaz
Bluetooth spesifikasyonu
1.1
Desteklenen Bluetooth profilleri
HID, GAP
Çalışma süresi
50 saate kadar,
Pil tipi
2 x AAA
Çalışma sıcaklığı
-5°C ila +55°C

FİYATI KONUSUNA GELİNCE BEN BUNU YURTDIŞINDAN 65 EUROYA ALDIM PARAYA İHTİYACIM OLDGUNDAN BU FİYATA VERMEK ZORUNDAYIM. BU ÜRÜN TÜRKİYE DE YOK DENECEK KADAR AZ SON FİYAT 75 TL BU SÜPER KLAVYE Yİ ALACAK ARKADASA ŞİMDİDEN HAYIRLI OLSUN ÇOK MEMNUN KALACAĞINIZIN GARANTİSİNİ BİZZAT BEN VERİYORUM. FİYAT 75 LİRA.
MSN : [email protected]

DAHA NE OLSUN ARKADAŞLAR SÜPER BİR ÜRÜN DAHA NE BEKLİYORSUNUZ FİYAT 75 LİRA.

hdmı

Üye
Abi param olsa alırdım süper bir şeye benziyor :(

burmet

Üye
Öncelikle ürün güzele benziyor. Benim için önemli olan sizin yeriniz nerede ve senin işini görmek. ayrıca sana nasıl ulaşacağım. [email protected] dan bana ulaşabilirsin.
kolay gelsin

SilentOne

SilentOne

Üye
param olsa alırdım

okan_okay

okan_okay

Üye
    Konu Sahibi
Satıldı teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt