Sarmaş Dolaş

 • 7 Ekim 2013
 • 349 Okunma
 • 0 Cevap

 1. Eskişehir galibiyetinin ardından siyah-beyazlı oyuncuların yakın ilgisiyle karşılaşan teknik direktör Bilic, kapıdan girer girmez öğrencileriyle kenetlendi. Oyuncularına sarılan Hırvat çalıştırıcı tüm futbolcularını tek tek kutladı.

  Cezası nedeniyle son iki maçtır yedek kulübesinden uzak kalan Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic, Eskişehirspor maçının ardından talimatlar gereği 15 dakika bekledi, bunun ardından öğrencilerine koştu.


  Hırvat teknik adam, kapı açılır açılmaz kendisine koşan futbolcularıyla kenetlenerek sarmaş dolaş oldu. Bu zaferi Bilic'e hediye eden futbolcular, daha sonra hep birlikte tezahüratlar eşliğinde sevinmeye başladı. Futbolcuların soyunma odasındaki sıcak ortamından etkilenen Slaven Bilic her futbolcusunu ayrı ayrı tebrik etti.
  Daha sonra takıma bir konuşma yapan Hırvat hoca, bu tür deplasmanlardan galibiyetle dönmenin zor olduğunu belirtti. Bu galibiyetin karşılığının sadece üç puan olmadığını dile getiren Bilic, ''Şampiyonluklar işte bu tür maçları kazanarak gelir. Zorluk derecesi çok yüksek maçlardan galip ayrılmak çok önemli. Bu nedenle hepinizi kutluyorum. Böylesine maçlarda iyi oynamaktan çok daha önemli olan şey üç puandır. Buna çok ihtiyacımız vardı. Büyük bir iş başardınız'' ifadelerini kullandı.

  Öte yandan Slaven Bilic'in yanı sıra yönetici Ahmet Kavalcı ve Futbol Genel Direktörü Önder Özen de futbolcuları tek tek kutladı. Maçın ardından mutluluğunu yönetici arkadaşlarıyla paylaşan Başkan Fikret Orman ise,''Kötü gidişe dur demek açısından önemli bir galibiyet oldu'' diye konuştu.

  Haber Kaynağı: Milliyet
   


  Yazan: scarface006

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
17/02/2019 - 21:49