Şarj sıkıntısı.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MertcaN9

MertcaN9

Üye
    Konu Sahibi
Şarj sıkıntısı.
değerli N9 kullanan abilerim ve kardeşlerim benim şöyle bir sıkıtnım var şarjım hiç yüzde yüz olmuyor hep yüzde 97 yada 98 neden öyle bir türlü anlamadım hiç yüzde yüz olmadı ve de şarj çok cabuk boşalıyor bu konuda bir bilginiz veya öneriniz var mı ?

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
3g açık şarj edince %100 hiç olmuyor bende de böyle,şarj ilk başlarda çabuk iniyor ama kullanıp şarj ettikçe rolantiye giriyor ;)

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
değerli N9 kullanan abilerim ve kardeşlerim benim şöyle bir sıkıtnım var şarjım hiç yüzde yüz olmuyor hep yüzde 97 yada 98 neden öyle bir türlü anlamadım hiç yüzde yüz olmadı ve de şarj çok cabuk boşalıyor bu konuda bir bilginiz veya öneriniz var mı ?
batarya uygulaması kullanmanı önermem şüpheci yapıyor insanı

MertcaN9

MertcaN9

Üye
    Konu Sahibi
telefonun kendi batarya menüsünden bakıyorum abi çıkardığımda direk bakıyorum yüzde 96 oysa ki tamamlanmış gözüküyor. bakalım ne olacak :D

PalmerTech

PalmerTech

Üye
Ya bu devirde pili uzun giden akıllı telefon mu kaldı zaten, çok kurcalıyoruz çooook :ehe

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
daha yenidir alışır kendine gelmesi en az 2 ay şarj bitip kendi kapanınca tekrar açıp kapanmasını bekle bunu 3-4 kez yap kapalı şarja tak.ayrıca günü aşırı kullanımda çıkarması zaten mümkün degil

pRime.

pRime.

Üye
batarya yüzdesine güvenme dostum o hiçbir zaman tam doğru olarak göstermez kalan şarjı. Tüm sistemlerde böyledir. iosta da şarj ettiğimde şarjdan çekince direk yüzde 95e düşüyor.

• Beğen
Tepkiler: MertcaN9
MertcaN9

MertcaN9

Üye
    Konu Sahibi
anladım o yüzdeye güvenmiyim o zaman fazla :D iyi bari :D zaten daha hiç şarzı yarıda bırakmadı beni bir gün sadece kırmızıya geldi tüm gün dışardaydım 11 gibi döndüm eve yaklaşık 7-8 ssat gitti şarz süperdi :D müzik oyun internet dahil son anlarında da güç tasarrufunu açtım ve eve geldiğimde hala şarjı bitmemişti :D

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
anladım o yüzdeye güvenmiyim o zaman fazla :D iyi bari :D zaten daha hiç şarzı yarıda bırakmadı beni bir gün sadece kırmızıya geldi tüm gün dışardaydım 11 gibi döndüm eve yaklaşık 7-8 ssat gitti şarz süperdi :D müzik oyun internet dahil son anlarında da güç tasarrufunu açtım ve eve geldiğimde hala şarjı bitmemişti :D
daha ne istiyon maşallah de nazar degmesin :D

• Beğen
pRime.

pRime.

Üye
yüzde şarjı doğru gösteriyor ama ufak sapmalar olabilir o anlamda güvenme dedim yani mesela %38 gösterir, bir uygulama yüklersin bi anda %25'e düşer. veya bir süre kullanmazsın bir bakmışsın ki şarj yüzdesi artmış.

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt