Tavsiye Şarj çabuk bitiyor.

Sponsorlu Bağlantılar

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
    Konu Sahibi
Şarj çabuk bitiyor.
Lumia 625 kullanıyorum. Mevzuyu şöyle ozetleyelim gece 01.00'da yattım şarj %100du ve şarjda değildi. Sabah 05.45'de şarj %25 ? Hayırdır ne oluyor bu cihaza durduğu yerde şarjı bitiyor (Windows Phone 8.1 DENİM)

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Bildirim ve eylemler den gereksiz olanları kapattınız mı?
Arka planda şarja etki eden gereksiz uygulama var mı?

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Hizli sarjlar fazla akimla telefondan gectigi icin telefon yanlis hesapliyor yuzdeyi, uyumadan once telefonu kapatip acsaydiniz buyuk bir ihtimalle %100 olmadigini gorurdunuz. Tabi tahminim bu hizli sarj kullanmiyorda olabilirsiniz

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
    Konu Sahibi
Hizli sarjlar fazla akimla telefondan gectigi icin telefon yanlis hesapliyor yuzdeyi, uyumadan once telefonu kapatip acsaydiniz buyuk bir ihtimalle %100 olmadigini gorurdunuz. Tabi tahminim bu hizli sarj kullanmiyorda olabilirsiniz
İyide kapandı elimde yanlış hesap olsa kapanmaz heralde

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Yazılımı Güncelle Olmazsa

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
8.1 denimin üstünde yazılım olsa guncellerim :)
Aynı Yazılımı Kur Üzerine Diyorum Büyük İhtimalle Cihaz Dolmuştr Arkadaşların Dediği Gibide Arkada E Postadan Tut Whatsapp Filan Her Daim Nete Erişimeye Çalişıyor Buda Telefonun Şarjını Bitiriyor

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
    Konu Sahibi
Aynı Yazılımı Kur Üzerine Diyorum Büyük İhtimalle Cihaz Dolmuştr Arkadaşların Dediği Gibide Arkada E Postadan Tut Whatsapp Filan Her Daim Nete Erişimeye Çalişıyor Buda Telefonun Şarjını Bitiriyor
Zaten kapattım herşeyi yani cihazda bi whatsapp çalışıyor zaten

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
Eğer üzerindeki telefonla birlikte gelen batarya ise haliyle batarya ömrü azalmıştır. Gece yatarken mobil veriyi kapat. Mobil veri açıksa felaket şarj tüketiyor.

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
    Konu Sahibi
Eğer üzerindeki telefonla birlikte gelen batarya ise haliyle batarya ömrü azalmıştır. Gece yatarken mobil veriyi kapat. Mobil veri açıksa felaket şarj tüketiyor.
Batarya sabit çıkmıyor ve fiyatlarıda çok pahalı.

maydinmaydin

maydinmaydin

Üye
4MaGuS

4MaGuS

Üye
birde şebeke modu geceleyin bence her türlü 2g ye alın 3g modunda gece bırakınca inanılmaz sarj gidiyor bende bu şekilde max %10 değerini geçmiyor

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
    Konu Sahibi
Yani yapacak bişey yok. Bataryanın gücü azalmış. Ya bataryayı değiştireceksin ya da yatarken internet bağlantılarını kapatacaksın.
Yatarken zaten internet kapalı. Sıkıntı bu ya cihazda hiç bir şey çalışmıyor sadece veri,oyun falan

ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Kapanabilir benim telefondada oluyor, samsung sarj aleti filan hizlk dolduruyor hemen dusuyor, yanlis hesaplamadan dolayi sanirim. Dikkat edin farkli sarjla tekrar oluyor mu bi bakin

Üst Alt