sarj aleti ve kulaklik kayıp telefon garantisi

Sponsorlu Bağlantılar

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
sarj aleti ve kulaklik kayıp telefon garantisi
4 ay once evkurdan galaxy s5 aldım almaz olaydim samsungu bidaha evime sokmam neyse sarj yerini kapatan kapakcık kırıldı nasıl mazemeyse artik 2 milyarlık telefon bide amiral gemisi (!) neyse telefonun kutusu faturası ve garanti belgesi duruyor fakat sarj aleti ve kulaklıgi bulamiyorum sadece kutusu ve belgeleri götursem sıkıntı olurmu ?

AHKE

AHKE

Üye
sadece teli gotur yeterli telefonun orda barkod var ordan okutuolar butun bilgi cikio onlarin ekranlarina

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
sadece teli gotur yeterli telefonun orda barkod var ordan okutuolar butun bilgi cikio onlarin ekranlarina
olurmu oyle ya sanirim kargoyla gonderrcekler
garantiye vericem telefonu kapagı taksınlar diye

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Sorun olmaz garanti için telefon ve fatura yeterli :oke: sen benden habersiz telefon alırsın demek sopa:

• Beğen
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
  • Beğen
caps6

caps6

Üye
onlar önemli değil önceki telefonum samsung du başka şehirdeydim kutu fatura hiçbirşey yoktu :D götürdüm yinede tamir ettiler

• Beğen
3onur5

3onur5

Üye
ÜRÜN AKSESUARLARI SADECE İADEDE LAZIM OLUR GARANTİYE VERME KONUSUNDA SIKINTI CIKMAZ

• Beğen
3onur5

3onur5

Üye
  • Beğen
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
caps6

caps6

Üye
100 lira fazla istemişler yedek parça satam telefonculara sor parçayı yurt dışından getirebilirsen 6-7 dolara satıyorlar ama geç gelir.Takması da zor değil arkadan bir vidayı çıkarıp takılıyor.

• Beğen

furkankaya559758

Üye
Telefon ve faturayı gönderirsen sorunu giderirler. Şarj aleti ve kulaklık gerekmez.

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
100 lira fazla istemişler yedek parça satam telefonculara sor parçayı yurt dışından getirebilirsen 6-7 dolara satıyorlar ama geç gelir.Takması da zor değil arkadan bir vidayı çıkarıp takılıyor.
internette buldum ama sadece o parçacık degil kasayı komple veriyor adam o parca içinde

Üst Alt