Şarj Aleti Hakkında Yardımlarınızı Bekliyorum

Sponsorlu Bağlantılar

mtn1543

Üye
    Konu Sahibi
Şarj Aleti Hakkında Yardımlarınızı Bekliyorum
Arkadaşlar merhaba . Geçen hafta Teknosadan Samsung S3 Neo aldım. telefon çok güzel performanslı şarjı iyi gidiyor. Gelelim şarj cihazına, tamam güzel şarj ediyor ama mesala adaptör prizde takılı duruyor ama telefon bağlı değil , kulağınızı yaklaştırınca veya ortam çok sessiz olursa sesi rahat duyabilirsiniz. böyle hızlı hızlı pıt pıt pıt sesi geliyor . adaptörü prizden çekince 5 dakika sonra ses kesiliyor. Ama telefonu şarj ederken hiç ses gelmiyor. bu bir sorunmudur anlayamadım. bende haliyle gıcık oldum şuan elimde 2 adet daha orjinal ipod ve htc şarj adaptörü var acaba bunlarımı denesem diyorum acaba bunları kullanmanın bir sakıncası olurmu ? resim çektim koydum yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler
bu cihazla beraber gelen samsung şarj aleti

Bu daha önceki htc telefonumun şarj aleti
Bu ipodumun şarj aleti

3onur5

3onur5

Üye
böyle bişey daha önce hiç başıma gelmedi götür servise ver sıkıntı çıkarabilir

avcitalip

avcitalip

Üye
Arkadaşlar merhaba . Geçen hafta Teknosadan Samsung S3 Neo aldım. telefon çok güzel performanslı şarjı iyi gidiyor. Gelelim şarj cihazına, tamam güzel şarj ediyor ama mesala adaptör prizde takılı duruyor ama telefon bağlı değil , kulağınızı yaklaştırınca veya ortam çok sessiz olursa sesi rahat duyabilirsiniz. böyle hızlı hızlı pıt pıt pıt sesi geliyor . adaptörü prizden çekince 5 dakika sonra ses kesiliyor. Ama telefonu şarj ederken hiç ses gelmiyor. bu bir sorunmudur anlayamadım. bende haliyle gıcık oldum şuan elimde 2 adet daha orjinal ipod ve htc şarj adaptörü var acaba bunlarımı denesem diyorum acaba bunları kullanmanın bir sakıncası olurmu ? resim çektim koydum yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden teşekkürler
bu cihazla beraber gelen samsung şarj aleti

Bu daha önceki htc telefonumun şarj aleti
Bu ipodumun şarj aleti
Sorun falan yok,Sanırım topraklamanızda problem var :oke:

AHKE

AHKE

Üye
O bütün samsung şarj aletlerinde geliyor o ses şarj aletinin içindeki trafodan geliyor buyuk ihtimal kendi şarj aletini kullan htcnin sarj aleti flanda aynı hızda doldurur teli

MaxipmaN

Üye
Note2nin alette kulak çınlaması gibi bir ses cıkıyor sıkıntı olmadı su ana kadar

byAndroid

byAndroid

Üye
Her alette çıkıyor o ses sorun yok :S

0MG90

0MG90

Üye
Ben Apple, Samsung, HTC, Sony şarj aletlerini kullandım hiç öyle ses duymadım. Kulağımı dayasam belki duyarım :D

yagizuyar7

yagizuyar7

Üye
Şuanda note 2 cihazımda kullandığım bi adaptör var kensa markalı orjinal adaptörün tıpa tıp aynısı. Adaptör fişteyken odaya girdiğiniz andan itibaren sesi duymaya başlıyosunuz gerçekten sinir bozucu bi ses telefonu takınca ses değişsede sinir bozuculuğu devam ediyo. Usb kablosunu dibinden oynattıkçada bu ses değişiyo fakat gitmiyo. Sebebi nedir bilmem ama 2.Kalite bir adaptör ise kullandıklarımız böyle sorunlar olabilir. Telefondan kaynaklanan bişey yok bu arada için rahat olsun :D

Peocawe

Peocawe

Üye
Konu var madem kirletiyim az. :ehe

Telefonlarda farklı şarj aleti kullanırken neye dikkat etmeliyiz? output input değerleri konusunda.

Üst Alt