Sarhoş Sincap


gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
Geçtiğimiz günlerde YouTube'a düşen eğlenceli bir videoda ise, sarhoş olmayı seven hayvanların arasında sevimli sincapların da bulunduğu görülüyor.

Sevimli hayvan fermente armutları yedikten sonra ayakta durmakta zorlanıyor.

İşte interneti birbirine katan sarhoş sincap videosu:

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
 

Benzer Konular

Cevap
0
Görüntüleme
14
Cevap
2
Görüntüleme
154
Yavuz Selim Baltacı
Eren Değerli
Cevap
0
Görüntüleme
115
Eren Değerli
Buğra
Cevap
2
Görüntüleme
633
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt