Sapik Sapik Mesajlar ...

• 12 Ağustos 2014
  • 3137 Okunma
  • 12 Cevap

1. Merhaba arkadaslar benim sorunlarim bitmiyor . Neyse konuya giriyim .

2 Gun once bana "3300" Numarasimdan mesajlar gelmeye basladi ve rahatsiz ediyor.

Yok bilmem bu gece yalnizim benimle ... Yapar misin benimle olur musun gibisimden mesajlar geliyor . Lutfen Yardim edin

Edit : Konuya Yanlis Yere Actiysam Ozur Dilerim :((((

Yazan: kaanustunbas123
    iPad ile gönderdi
  2. bunu galiba bitir yazıp 3300 a mesaj göndererek bitiriyormuşsun okuduğuma göre

3. 3300 özel ücretlenen chatwalk.com arkadaşlık sitesi servisidir bitir yazıp 3300'a gönderdiğin zaman site ile bütün ilişki kesiliyor :tebessüm:[DOUBLEPOST=1407845928,1407845357][/DOUBLEPOST]Ayrıca kapa veya kapat yazıp 5765'e gönderdiğin zaman özel ücretlenen servislere abone olamazsınız!
    Böylece yukarıda ki gibi özel ücretli servislere abone olamazsınız ve de gereksiz Tl düşmesi yapamazsınız!
    Özel ücretlenen servisleri açmak içinse aç yazıp 5765'e göndermeniz yeterli olacaktır :tebessüm:

Mobil cihaz ile gönderdi
    kaanustunbas123 bunu beğendi.
  4. Müşteri hizmetlerini arayıp şikayet etmen yeterli.

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. Tesekkur ederim bitir yazip 3300 a yolladim iliskimiz kesilmistir dedi . Herkese cokntesekkur ederim :)

iPad ile gönderdi
  6. Yardımcı olabilmişsek ne mutlu Bize :tebessüm:

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. Talebiniz anlasilamamistir. Hattinizi ozel ucretli servislere acmak icin AC, kapatmak icin KAPA yazip 2222 ye gonderebilirsiniz.

bu şekilde doğru olur

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. Peki o mesaja evet desen?

9. Akrabam o mesajlara girerek 500 tl fatura geldi. Fatura dediğim ücret.

iPad ile gönderdi
  10. özel ücretli servis diye bunlara deniyor işte Siz abone olup gelen mesajlara cevap vermeseniz de size gelen mesajlar içinde o servis sizden ücret alıyor yardım mesajı dahi atsanız servis sizden Tl alıyor o yüzden tehlikeli bi servis ve Aşırı uygunsuz mesajlar geliyor!

Mobil cihaz ile gönderdi
  11. Sitelere numaranı mı verdin dostum eğer öyleyse yerinde olsam yeni hat alırım :)

Mobil cihaz ile gönderdi
  12. Aynen bahsettiğim kişi yni hat aldı.

iPad ile gönderdi
  13. sitelere numarası verilmiş hat her dk sapık mesaj gelebilir diye satardım bnde :naughty:

Mobil cihaz ile gönderdi
    B.A.R.O.N bunu beğendi.

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
17/12/2018 - 00:43