şanli fenerbahçemizin en sevdiğiniz marşi ?


redo99

redo99

Üye
    Konu Sahibi
Bence en başta 100.yıl marşımız ve Yaşa Fenerbahçe Marşı , Fenerbahçe Cumhuriyeti marşı bi de Gece yolcularının solisti Ediz ilhanın Efsane Fenerbahçe marşı en sevdiklerim.
 
arslanla

arslanla

Üye
evet en başta kıraç ın söylediği 100. yıl marşı tabiki sonrası hikaye...
 
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
100.yıl marşı ...
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt