Sandisk Extreme Usb 3.0

Sponsorlu Bağlantılar

06kubilay06

06kubilay06

Üye
    Konu Sahibi
Sandisk Extreme Usb 3.0
Arkadaşlar 1 hafta once hepsiburada.com dan sandisk extreme Usb 3.0 32 gb lık 100 tl değerinde flash bellek aldım bugune kadar kutunun ustunde yazan 110 mb yazma hızını goruyordum ama bugun laptoba takılıken laptobla bırlıkte dustu ve usb nın ucu egıldı bende geri yamulan kısmı duzelttım ve pc ye taktım çalıstı gordu bısı olmadı daha sonra aklıam geldı hız testı yaptım ve aynı dosyada 110 mb yı gorurken sımdı 60-70 mb ye dustu
şimdi ne yapmalıyım daha 1 haftalık flashbellek garantıye gondersem kullanıcı hatasımı derler yoksa yenısınımı gonderırler yada baska bı duzeltme yolu varmı ?

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Fiziksel hasarlı hiç bir üründe değişim olacağını sanmıyorum lakin yazma hızını başka bir pcde denermisin.Yada resim eklermisin fazla hasar varmı ?

istisna97

istisna97

Üye
Hızlandırma programi kullanabilirsin

06kubilay06

06kubilay06

Üye
    Konu Sahibi
Fiziksel hasarlı hiç bir üründe değişim olacağını sanmıyorum lakin yazma hızını başka bir pcde denermisin.Yada resim eklermisin fazla hasar varmı ?
eğilen kısmı duzelttım yanı hasar gozukmuyor fotograflarını cektım bırazdan atarım
1 tane laptop da denedım 20-30 mb yazma hızı vardı kendı bılgısayarımda denedım onda 60-70 mb dedı (hepsi 3.0 da denendi)
Hızlandırma programi kullanabilirsin
flash ı zaten hızlı dıye 100 tl verdım program kullanıcak olsam baska flash alırdım 40-50 tl ye

dışardan bakılınca pek bişi anlaşılmıyo
ayrıca flash bellegın ucunun yamulmasıyla hızının düşmesi tuhaf degılmı
garantı ucunun yamuldugundan şüphelenirmi ?

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Görünürde pek bir sıkıntı yok garantiye gönderebilirsin ancak iç inceleme ile sorun olup olmadığı anlaşılır.

06kubilay06

06kubilay06

Üye
    Konu Sahibi
flashın ustunde sonsuz garantı yazıyor
ankaradakı teknı kservise gonderıcem
eğilince gordumkı sadece usb nın kabloları egılmıstı data ve guc kabloları ben duzeltınce onalrda duzelmıstır baska bı yerden analsılam ıhtımalı varmı
yanı garantıye gırmıcekse hıc gondermıyım

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Onu göndermeden bilemezsin zira zaten size bilgi verirler ücretli diye istemiyorum dersiniz olur biter :oke:

• Beğen
Tepkiler: 06kubilay06
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Rica ederim :)

Üst Alt