Samsunsg omniapro b7320 güncelleme!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
BkRth

BkRth

Üye
    Konu Sahibi
Samsunsg omniapro b7320 güncelleme!!!!
merhaba arkadaşlar ben telefonumu b 7320 omniapro kulanıorum ve telefonu windows 6.5 e yükselttım ama hiç memnun değilim nası eski haline getiricem yardımcı olabilirmisiniz ???:oke:

OğuzcanAbi

Üye
kardeş araştır eski yazılımını bultelefona at

34sdr34

Üye
dostum telefonu fabrika ayarlarına geri yükle eski haline gelir

bizmo

bizmo

Üye
merhaba arkadaşlar ben telefonumu b 7320 omniapro kulanıorum ve telefonu windows 6.5 e yükselttım ama hiç memnun değilim nası eski haline getiricem yardımcı olabilirmisiniz ???:oke:

nasıl oldu bu iş yani 6.5 daha çıkmadı diye biliyorum 7320 için!

jackobian

jackobian

Üye
Evet arkadaşlar mobil 6,5 çıktı ve güncellememi yaptım.tek sorun açılırken zaman biraz uzadı gibi. onun dışında herhangi bir sorun yok

smfg86

Üye
Güncelleme olayı cok iyi bence yenilikler getirilmiş. ve en önemlisi karakterler daha iyi sekilde ekranda gösteriliyor. hiçbir yavaşlama yada problem yaşamadım yaklasık 4 gündür kullanıyorum

oflaz52

Üye
selam arkadaslar foruma yazmak yeni aklıma geldı uzun zaman önce ben bu guncellemeyı yaptım ama ondan sonra telefonun sarjı bazen 10 saat gıdıyo bazen ıkı gun bu surec hıc ınternet felan extra bı sey kullanmadanki sure bataryaya mı bısey olmustur yoksa 6.5 işletim sistemi cokmu şarj yiyo yardımcı olursanız sevınırım

&&BERKAY&&

&&BERKAY&&

Üye
eski sürümünü indir kur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt